Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ismertek kultúrális vagy...

Ismertek kultúrális vagy önfejlesztő közösséget tizenéveseknek? Furcsa kérdés, de kifejtem lent.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem feltétlenül értelmes ez a kérdés. Olyasmire gondolok, ami valami délutáni vagy hétvégi foglalkozás keretein belül folyik. Pl. a Sztalker suli ilyesmi, ott főleg a tudatos jelenléttel, a mozgással és a színjátszással foglalkoznak, de nekem annak az időpontja sajnos nem jó.

Egy viszonylag jó gimis közösségben vagyok és sportolok is, mégis úgy érzem hogy jó lenne egy ilyesmi társaság az életembe.

A lényeg, hogy egy olyan csapatot keresek, akiket nem egy közös sport vagy hangszertanulás köt össze, hanem bármi olyasmi amit előbb leírtam. Informatikai és természettudományi dolgok nem érdekelnek, de ezeken kívül teljesen nyitott vagyok, és tényleg nagyon örülnék bármilyen ötletnek:)

Nem azért írom azt, hogy bármi, mert nincsen érdeklődési köröm, vagy mert polihisztornak hiszem magam, aki mindenben jó lenne, csak szimplán nem szeretném beszűkíteni a kört, hogy mondjuk csak színjátszót keresek, mert elképzelhető, hogy valakinek lenne valami más ötlete, amire nem is gondoltam volna, akár nem is tudtam hogy olyan létezik, mégis illene hozzám.

Mégegyszer bocsánat a furcsa kérdésért, de ha valaki ismer ilyesmi közösséget (és volt energiája ezt végigolvasni) akkor szerintem érti mire gondolok:D


16/L



2020. máj. 2. 14:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányom színjátszókörbe jár Budapesten (amit leírtál, Sztalker suli kb ugyanazt csinálják), ő is 16 éves. Nagyon szereti, azt mondja nagyon jó a csapat, előadást is készítettek egy számukra fontos témáról. Nyáron megy táborba (bejárós), ha gondolod privátban küldök infókat.
2020. máj. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!