Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a kirobban...

Mit gondoltok erről a kirobbant “rasszista botrány”-ról?

Figyelt kérdés

2020. jún. 3. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Azt, hogy szomorú hogy ez a 21. században még mindig felmerül

Igazából lényegtelen milyen bőrszínű emberrel csinálják ezt, senki sem érdemel ilyen halált

egyébként szerintem ez a botrány csak olaj volt a tűzre

tehát nem ez volt az első ilyen jellegű eset

ezt most az emberek meglovagolták, teljes joggal hozzáteszem

ahhoz, hogy valaki ezt megcsinálja egy emberrel, mérhetetlenül embertelennek kell lenni

2020. jún. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele. Tény, hogy ez a férfi sem volt életében egy angyal, de ilyen halált tényleg senki sem érdemel. Néhány ütést, esetleg, ha annyira ellenáll, de megölni, méghozzá ilyen módon... erre van a börtön. Most az a rendőr mennyivel lett nála jobb ember??? Semmivel. Sőt, még rosszabb, szerintem. Egyre több ilyen esetet hoznak nyilvánosságra. Nyilván, tudom, hogy nem csak feketékkel teszik ezt. Pl. ha lenne egy gyilkos, és én megölöm, akkor én mennyivel lennék jobb ember nála? Pont ez az, hogy nekik nem kellene lesüllyedni az ő szintjükre. Erre van a börtön, nem? Persze, tudom, hogy sokan megérdemelnék, hogy jól megkínozzák, megöljék őket, de akkor is.
2020. jún. 4. 00:16
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nimcs véleményem, mert nem ismertem. De sok bűnöző megúszta már a börtönt. Hangsúlyzom, nem erre az esetre célzok. Ezt nem ismerem. Az sem jó, ha nem lehet emberként beszélni egy rendőrrel, mert megöl, ha kérdezel(vagy nem kérdezel).
2020. jún. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nyilván ehhez ismerni kellene jobban a körülményeket, de ilyen embertelen módon akkor sem lehet bánni senkivel, nekem ez a véleményem.
2020. jún. 4. 02:17
 5/11 anonim válasza:
70%

Kicsit ironikus, hogy a büntetés végrehajtás reklámja van a kommentek között :D


Ahhoz hogy tisztán lássuk a helyzetet, igazából ott kéne élni hosszú idők óta az USÁban. Mivel én nem élek ott, soha nem is akartam és remélem soha nem is fogok, csak tippelgetni tudok.


Egyrészt ott soha nem tudhatod, kinél van vagy kinél nincs lőfegyver. Rendőri részről ezért nagyon feszítettek lehetnek az idegek, hogy nem tudhatják, hogy vajon hazaérnek-e. Ilyen folyamatos idegállapotban mit kell csodálkozni a túlkapásokon?


Másrészt az ottani feketék bőven tesznek azért, hogy kiváltsák az emberek ellenszenvét. Sok városnegyedet úgy kell elképzelni, mint nálunk egy cigánytelepet, csak nagyban.


Harmadrészt miért nem beszélünk arról a fekete rendőrről, akit a "tüntetések" közben élő streamben lelőttek és nevettek rajta?


Szóval ha engem kérdez valaki, akkor szerintem a legnagyobb rasszisták maguk a feketék, akik különbnek érzik magukat másoknál. Kb mint a legtöbb feminista, aki nem az egyenlő jogokért, hanem a felsőbbrendűségért harcol.

2020. jún. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

#5 ös nagyon jól összefoglalta a lényeget.


Az meg, hogy a liberális média ezt a hírt szajkózza és embereket szerveznek a tüntetésekre ismét egy adott politikai célt szolgál az adott politikai oldalon. Higyjétek el, köze nincs az emberbarátisághoz, amivel egyébként megmozgatják az embereket.

2020. jún. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#5 ez tökéletes volt, amit írtál! Tisztában vagyok a leírtakkal, és valóban jobban kellene ismerni ezeknek a bizonyos helyzeteknek a körülményeit. Nyilván, félt ő is, meg lehet érteni, tudom, hogy ott a feketék sem mindig jó emberek. De azért, mert ezek vannak belerögzülve az ottaniakba, hogy ők rosszak. De nem mindegyik. Ahogy M.O.-n a romák sem.
2020. jún. 4. 14:23
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

Magyarországon azért a romák sokat fejlődtek az utóbbi 30 évben. Nem mindenhol de pl pesten már nem látok minden héten 4x valami hülyegyereket más táskájában turkálni a mozgólépcsőn...

Amerikában meg a fekák egymást húzzák vissza, mert gáz ha fehérként viselkedsz és rendes munkád van....

2020. jún. 5. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Magyarországon azért a romák sokat fejlődtek az utóbbi 30 évben. Nem mindenhol de pl pesten már nem látok minden héten 4x valami hülyegyereket más táskájában turkálni a mozgólépcsőn...


Amerikában meg a fekák egymást húzzák vissza, mert gáz ha fehérként viselkedsz és rendes munkád van...."


Lol:D

Cigányaink pont ugyanolyan szubhumán véglények, mint amilyenek 500 éve voltak. Megvan még ugye a Deák téri kettős gyilkosság, vagy Badacsony, Gyöngyöspata, csak hogy a "híresebb" eseteket említsük.

2020. jún. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen ez tény. A legjava még most is ember alatti valami szinvonalán van. A tényekkel csak vitatkozni lehet annak meg semmi értelme.

Csak arra próbáltam rávilágítani, hogy 30 éve is legalább ennyi gyilkossag és rablás volt demszky idején, de nem hozta le a média, mert akkoriban annyira kurvára függetlenobjektív volt a banda...

Vagy lopástechnikailag fejlődött sokuk és ezért nem látok annyit vagy nincs annyi a bkvn mert sok a kamera...

Ezekre viszont a tanáragyonverő, blaha közepén embereket késelő, nyugdíjasokat kirabló halálra verő, kardot villamoson előrántó embereket kaszaboló barom véglényekre, csak egy megoldás van.... az viszont nem pc.

2020. jún. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!