Ki ez az Info Bubble?

Figyelt kérdés
Egy kollégám (meg kell mondjam ő is elég "csodabogár") említette, hogy majd keressek rá youtube-on. Kb. 10 perc után úgy éreztem, hogy az agyam elfolyik tőle, de megnéztem több videóját. Az lejött, hogy elég erősen összeesküvés-elmélet hívő és borzasztóan arrogáns, de mégis ki ez a csávó? Arc nélkül, név nélkül elég magas lovon ül, pláne, hogy azt is elhiszi és terjeszti, hogy a Föld lapos, mégis lenézi és megveti a tudományokat és az olyan embereket, akik már letettek valamit az asztalra. Valaki esetleg tud róla többet?

2020. jún. 5. 13:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Egy senki , vallási fanatikus korlátolt ószövetségi Jehova rajongó . A lapos Föld ellen szól az a tény hogy teljesen más csillagképek láthatók az este az égen ha más földrészeken vagyunk . A Hold sem körkörösen jár az égen felettünk a Nappal , hanem eltérő pályákon ezért letezhet Nap Hold fogyatkozás ami csak gömb formákka lehet . A tömegmanipulácios es propaganda anyagok hitelesek létezik mindenhol megtevesztés titkolózás de az hogy minden hazugság az ostobaság .
2020. jún. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

Én is ismerem. Valójában kb 3 ember csinálja azt a csatornát és vagy 3 csatornájuk is van.

Egyébként normális ember, van egy vallása azt mutatja be, és a szerint próbál élni. Ez az ami sokaknak nem tetszik valamiért. Ő csak azt mondja amit ír a biblia. És úgy is próbál élni. Ez miért baj ?


Amúgy az elérhetőségét megszokta osztani a vidoinál

2020. jún. 6. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar a vallása. Csak azt szóltam meg, hogy azokat az állításait, amik nyilvánvalóan hülyeségek foggal-körömmel igazságnak akarja beállítani. Ezt pedig megfűszerezi becsmérlő, gúnyolódó stílusával azokkal szemben, akik más állásponton vannak. Arról nem is beszélve, hogy milyen hozzáállása van a tudományokhoz, és azokhoz a felebarátaihoz, akik letettek valamit az asztalra tudományok terén.
2020. jún. 6. 13:33
 4/12 Barát Csaba ***** válasza:
44%

Szerintem ez a helyzet Infó Bubléval:

[link]

2020. júl. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
4. És ezt egy Jézus 2.0 nevű youtuber véleménye...
2020. júl. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Vicces amikor konteósok bizonygatják, hogy melyikük hülyeségei igazak :D
2020. aug. 4. 23:15
 7/12 anonim ***** válasza:
42%
A palit Nagy Istvánnak hívják és Nyíregyházán lakik.
2022. aug. 5. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
7-es téved Nagy István egy kamu profil amit Roland Rattai nevű üzemeletet, ő a valódi Info Bubble
2022. aug. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%
Na ez szép a nagy vallási vezető álnéven tevékenykedik.
2022. aug. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
#8. Nem véletlenűl " Rattai Roland "?
2022. aug. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!