Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezek a fiatal stand-up-osok...

Ezek a fiatal stand-up-osok állandóan hüle valószínűtlen történeteket mesélnek. Kitalálják őket, vagy tényleg megtörténtek és csak picit színesítenek?

Figyelt kérdés
Nekem az az érzésem, hogy kitalálják őket, mert nem tud mindegyikkel hétről-hétre ennyi hülyeség történni. És ez szerintem gáz, mert attól humoros az ilyen, ha hiteles. Szerintem Hofi nem talált ki ilyeneket magáról, vagy amikor Fábri kórházi történetet mesélt, akkor az tényleg megtörtént. Amit viszont a fiatalok kitalálnak, hogy mindegyik urológiára jár és mindegyikkel vicces dolog történik az urológián, szerintem azon kívül, hogy elcsépelt lemez, mégcsak nem is igaz úgy. Nem csak kiszínesítik, hanem inkább kitalálják egy az egybe, nem? Tud erről valaki valami kulisszatitkot?

2020. jún. 8. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Is-is. A való életből merítenek ötleteket, de fel kell turbózni, ha nem olyan nagy szám, hogy tényleg vicces legyen. Ezen kívül pl Facebook-on fellelhető poénos dolgokat is megosztják személyes történetként. Vannak kitalált történetek (bevallottan kitalált Mirtill cica is). Szóval mikor hogy. Vanaki tényleg megtörtént velük, van a színesített változat és van a kamu történet. De hát ezzel jár, unalmas történetekre senki sem lenne kíváncsi.
2020. jún. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy van valami valóságalapja a történeteiknek, de túl vannak játszva a legtöbb esetben.

Szerintem pl az Aranyosi tényleg volt urológián és bénázott a vetkőzéssel, de a sztori nagy része kitaláció. Kőhalmi talán az egyetlen aki alig tesz hozzá kitalált dolgokat és mégis vicces.

2020. jún. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az utóbbi.
2020. jún. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szerintem ez nagyon gáz, a stand-up attól stand-up és nem viccmesélés, hogy valaki vagy saját gondolatát, vagy a saját történetét meséli, ez így hazugság, átverés, hiteltelen. nem így gondoljátok?
2020. jún. 9. 00:26
 5/7 A kérdező kommentje:
nem mindegy, hogy a történéseket ferdíti el valaki, vagy az elmesélés módján szinesít. azért mert valami unalmas, nem kell lódítani és kitalálni baromságokat, lehetne valaki vicces és nem unalmas enélkül is, nem?
2020. jún. 9. 00:28
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell semmi valóságos alap. Nekem az a bajom, hogy a trágárságra építenek, meg arra, hogy önmagukat égetik.

Színdarabban ha azt mondja a színész, hogy és akkor bekakiltam (moderáció miaat írom így), senki nem gondolja, hogy a szíjátszóval történt. De ha egy stand uppos mondja ezt, akkor azt hihetnőnk, hogy tényleg vele történt. És még hozzá teszi azt is, hogy tegyek vele valami intim dolgot.

Ez nem humor.

2020. jún. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván van, amit kitalálnak, van, ami megtörtént, és van, ami megtörtént, csak ki lett színezve. Nincs erre szabály.
2020. jún. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!