Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a televízió...

Lehetséges, hogy a televízió meg fog szűnni a közeljövőben, mert a számítógépek és az internet már annyira fejlett, hogy nincs szükség rá?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 12:18
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
nem:)
2010. júl. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért még messze vagyunk tőle. Nem mindenki tudja ám olyan szinten kezelni a számítógépet, hogy filmeket tudjon nézni, maunika sót, stb.-t.
2010. júl. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Elviekben megoldható lenne már a közeljövőben - sőt megkockáztatom, akkor most - is probléma nélkül, csak sajnos túl sok pénzt lehet még kaszálni ha az ember tv-t meg számítógépet is vesz, így anyagilag nem éri meg a gyártóknak.
2010. júl. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:29


Bele kellene tanulni. A tv-t sem tudta mindenki egyből kezelni, de ha az új generáció ebben nőne fel, szerintem már most is kivitelezhető lenne gond nélkül. Különösebb technikai akadálya nem hiszem, hogy van.

2010. júl. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Lehetséges hogy az éttermek meg fognak szűnni a közeljövőben? Már annyi mindent meg lehet venni a szupermarketekben és élelmiszerüzletekben, hogy semmi szükség rájuk.
2010. júl. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
12:35, azért remélem te is érzed, hogy nem ugyanaz a kettő. Teljesen más jellegű szolgáltatás.
2010. júl. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem, a google most a tv és a net egyesítésén dolgozik, ez a jövő
2010. júl. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
szerintem meg nem, mert a számítógép előtt ülve sokkal rosszabb filmet nézni mint az ágyon fekve a tévében. persze ez is megoldható, de szerintem tényleg nem fog mostanában megszűnni. az elkövetkezendő pár évtizedben tuti nem.
2010. júl. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"szerintem meg nem, mert a számítógép előtt ülve sokkal rosszabb filmet nézni mint az ágyon fekve"


Nem úgy gondoltam, hogy maga a Tv mint eszköz, tehát "nagy monitor amit fekve is lehet nézni", hanem egyszerűen az a tömegmédia-forma, hogy vannak csatornák, amin megválaszhatatlanul mennek műsorok, amit a műsorszolgáltató rakott össze.


Ehelyett lehetne olyasmi mint a youtube, hogy beírjuk mit szeretnénk nézni és egy online videótárat kapcsol ahonnal nézhetjük.

2010. júl. 31. 21:55
 10/12 anonim válasza:

ja, értem már mire gondolsz:)

szerintem ilyen értelemben több mint valószínű, hogy meg fog szűnni a tv. már elkezdődött a digitális műsorszórás, megállíthatod a műsort stb. van ugye pl a upc videotár ahol kiválasztod a filmet (párszáz ftért) és nézheted is:) a jövőben szerintem ez tovább fog fejlődni, már mindenki számára elérhető lesz, hogy akkor és azt néz amit akar:)

2010. aug. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!