Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ismétlik évek óta oly...

Miért ismétlik évek óta oly sokszor a Colombo című filmsorozatot a különböző magyar tévé csatornákon?

Figyelt kérdés
Bevallom, volt idő, amikor még nagyon kedveltem a Peter Falk főszereplésével készült Colombo című amerikai filmsorozatot. Igaz, kissé elcsodálkoztam, hogy röviddel a halála után még szobrot is állította Budapesten erről az amerikai színészről, miközben nála sokkal híresebb magyar színészekről még több évtizeddel a haláluk után sem jut senkinek az eszébe ilyesmi. Manapság azonban már nagyon unom a Colombo filmeket, mivel minden hétköznap és gyakran 2-3 tévécsatornán ismételgetik azokat. Igaz a gyakori ismétlés esténként segít az elalvásban, de nem hiszem, hogy ez lenne a forgalmazók célja. Akkor meg miért ajnározzák annyira? Tudja valaki erre az ésszerű magyarázatot.

#filmsorozat #altató #Peter Falk #Colombo #ismétlés a végtelenségig
2020. jún. 14. 19:57
A kérdező szavazást indított:
Colombo
Peter Falk
ismétlés a végtelenségig
ajnározás
altató
13 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Azért, mert neked már nem új, azért folyamatosan nőnek fel a generációk, akiknek még új. Én akárhányszor újranézem, mindig találok benne addig nem látott finomságot.
2020. jún. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Van aki meg tudja nézni 100x is. Elegen ahhoz, hogy ismételjék. Ha nem néznék, levennék a műsorról hamar.
2020. jún. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 tgt ***** válasza:
92%
Én nem tudom megunni.
2020. jún. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Elég jó ahhoz, hogy érdemes legyen ismételni.

Hogy eltalálták-e az ismétlés mértékét, az jó kérdés.

2020. jún. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Nincs másra mani, ez legalább bejön, erre van igény.
2020. jún. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem kötelező ám állandóan a tévé előtt ülni, és akkor meg van oldva a probléma. Amúgy a valódi probléma az, hogy még mindig jobb rajta a Columbo, mit amikor épp nem az megy.
2020. jún. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Colombia az összes detektíves nyomogat sorotan alapjan olyan mint keresztenység a názáreti jézus nélkül-tehát nincs.az összes müsorrok közlekedőnek talán a legemberibb agyafurt figura az összes hóbirtjával egyutt ahogy a losangelesi felsőtízezerben mozog-csökönyös önfejüségével mint egy kis foci belikan ellenség e(gyanúsítottjába)s azt nem engedi
2020. jún. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Kis foxi
2020. jún. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én azért szívesebben nézném pl. Latabár Kámán, Páger Antal. Sárdi János és még sok más hajdani magyar színész filmjét és szobrát.
2020. jún. 15. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!