Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A zsidók miért nem segítik a...

A zsidók miért nem segítik a cigányokat?

Figyelt kérdés

Pont annyira irtották a nácik a zsidókat, mint ahogyan a romákat is. Miért nem segítik egymást?

Én nem hiszem el hogy egy etnikumot soha sem sikerült felzárkóztató. Ezt vki nagyon nem akarja...


2020. júl. 3. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Mert a zsidók is utálják a cigányokat.
2020. júl. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Az a valaki, aki(k) nem akarja, nem más, mint maguk a сigányok.

Volt szerencsém сigány többségű településen dolgozni tanárként. Ne tudd meg.

2020. júl. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Mert a zsidók és a cigányok sem kedvelik egymást.
2020. júl. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

A magyarok miért nem segítik a romanokat/szlovákokat, amikor az oroszok mindet ugyanúgy elnyomták????

EZ ugyanannyira értelmes kérdés, mint a tiéd. Attól, hogy két népet ugyanazok bántanak, még nem lesznek barátok.

2020. júl. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%

A zsidók már évek óta megemlékeznek a roma holocaustról is és állandóan istápolják őket

Mondjuk, hogy mit akarnak tőlük azt csak ők tudják, számomra érthetetlen

2020. júl. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%

Hát ebben az esetben nehéz elmagyarázni milyen az, ha valaki érdek nélkül tesz valamit.

#2 teljes mértékben elhiszem, hogy dolgoztál ott. Hogy tanárként szólt erről a bejegyzésed, azt is elhiszem. Hogy tanárként dolgoztál, azt nem hiszem el.

2020. júl. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

Több zsidót is ismerek, akik cigánygyerekek iskolázását, szakköreit, táborozásait szervezik önkéntes szabadidejükben. Több zsidót is ismerek, akik cigánygyereket fogadtak örökbe, igaz, azokról legfeljebb azt gondolnád, brazil cserediák. Cigánynegyedekben dolgozó szociális munkások között is vannak amúgy zsidók. Attól, hogy valami nincs kiplakátolva minden sarkon, még lehet, hogy létezik...


Persze cigányozó zsidót és zsidózó cigányt is hallottam már. Nagy az Isten állatkertje.

2020. júl. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
35%

"Cigánynegyedekben dolgozó szociális munkások között is vannak amúgy zsidók."

Ez aztán nem jellemző, a zsidóknak nem kenyerük a kétkezi munka


"Persze cigányozó zsidót és zsidózó cigányt is hallottam már"

Ez megfelel a valóságnak csak általában nem nyilvánosan megy mert a zsidók előadják magukat egy ártatlan vallásos népnek aki abszolút a rasszizmust elutasitja, a cigányok meg azért nem zsidóznak mert be vannak fosva a zsidókról (bár én találkoztam bátor cigányokkal akik keményen zsidóztak)

2020. júl. 4. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!