Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen színben csomagoljak be...

Milyen színben csomagoljak be születésnapi ajándékot?

Figyelt kérdés

Fiúnak lesz, most lesz 27 éves augusztus elején. Több dolog is érdekelne ezzel kapcsolatban, mert ez lenne az első születésnapi ajándéka amit adnék neki amióta barátok vagyunk éppen ezért szeretném a lehető legjobban megoldani.

Az ajándék volt a nehezebb része, hogy mi legyen, azon már túl vagyok most már csak be kéne csomagolni. Ez egy 23x35x15cm fém doboz.

A kérdéseim:

Fiúnak milyen színben kellene vagy szokás általában ajándékot becsomagolni?

A csomagolóanyag fényes vagy matt legyen?


A szín lenne talán inkább a legfontosabb. A csomagolóanyagnak a színe és a szalagnak a színe.

Ha valakinek esetleg vannak ezzel kapcsolatos ismeretei és el tudná mondani, milyen színnek illetve színösszeállításnak milyen jelentése lenne, mit közöl a másikkal, milyen érzést vált ki belőle annak örülnék a legjobban. Ez lenne még a harmadik kérdés.


A segítséget köszönöm előre is!!!



2020. júl. 3. 18:20
 1/5 anonim válasza:
Ha egy 27 éves fiúnak adsz ajándékot, a csomagoló papír mindenképpen egyszínű legyen és matt. A legjobb szerintem a szürke. Ha ilyen csillagosat meg szivecskéset veszel neki, lehet azt fogja gondolni hogy nem veszed elég komolyan és vagy túl gyerekes vagy. Szalagot nem hiszem hogy kéne rá. A lényeg hogy minél egyszerűbb legyen.:)
2020. júl. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Oké, tényleg csak engem nem érdekelnek ilyenek? Kapja olyanban, ami van itthon, nagyjából fél percig látja, aztán letépi, nem hiszem, hogy megsértődne azon, hogy nem egyszínű vagy bármi
2020. júl. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
#2 Szerintem megakarja tisztelni annyival, hogy külön vesz erre az alkalomra.
2020. júl. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem azért lenne fontos, mert ez lesz az első alkalom és nem fog számítani rá így mindenképpen a legjobban akarom összehozni. Emellett pedig fontos számomra.
2020. júl. 4. 13:44
 5/5 A kérdező kommentje:
Maradtam az ezüstnél piros szalaggal ebbe lesz majd becsomagolva. Fényes fehéret nem is találtam más színben meg nem voltam biztos.
2020. júl. 11. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!