Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elsősegély vizsgán sokat kell...

Elsősegély vizsgán sokat kell beszélni a tételekről?

Figyelt kérdés

Holnap vizsgázom belőle viszont a tételekkel nem nagyon foglalkoztam, rengeteg van. Mennyit kell azokról beszélni ha meg kapok egyet akkor hogyan rakjam össze a választ?

Újraélesztés meg stabil oldalfektetés az megy


2020. júl. 12. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Hogyan rakd össze a választ? Ez meg mi? Vedd be a gyógyszereidet, aztán az esélytelenek nyugalmával feküdj le aludni, mert ez nem fog sikerülni. Nem is értem az ilyet.
2020. júl. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a a válaszod hasznos volt, szerintem te meg nyugodtan vesd le magad egy hídról vagy egy 10 emeletes tetejéről szerintem senkinek nem hiányoznál mint ahogyan az idióta haszontalan, válaszaid sem. Ezért tart itt ez az ország az ilyenek miatt mint te. Ha nem tudsz egy normális kérdéshez illedelmesen, intelligensen hozzászólni akkor takarodj el innen de az oldalról is. Látom téged nem tanították jó modorra.
2020. júl. 12. 21:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi az hogy rakd össze a választ? Stabil es az ujraelesztes csak az alap,ha azt jol csinalod akkor jon a vizsga.
2020. júl. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Annyi amennyi az SOS Elsősegély e-learningjében van az összefoglaló videóban, elég lesz, ha megnézted a többi videót is
2020. júl. 13. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát ez sajna nem sikerült, mert bunkó vizsga biztos volt
2020. júl. 13. 11:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes! Csodalkoztam is volna ha atengednek igy
2020. júl. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hogy te kretén készültem rá, beszéltem is rendesen a tételről de így is megbuktatnak rajtam kívül 4 embert
2020. júl. 13. 17:57
 8/8 anonim ***** válasza:
tételekkel nem nagyon foglalkoztam" kellett volna ezekszerint
2020. júl. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!