Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jól látom, hogy a rasszisták...

Jól látom, hogy a rasszisták nagy része tanulatlan?

Figyelt kérdés
2020. júl. 13. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A tanultabbak finomabban azok, és főleg nem írásban adnak ebben hangot, ahol örökre nyoma marad.
2020. júl. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A hangosak általában tanulatlanok, tapasztalataim szerint.
2020. júl. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Egy részük tanult, a másik részük meg nem túlzottan
2020. júl. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Korántsem. Én pl. rasszizmus szakra járok. 😈
2020. júl. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem csak az internetre gondolok. 5 éve járok egyetemre, egyetemi körökben eddig eddig csak egy rasszistát ismertem. (Mondjuk BTK-s vagyok.) ellenben a tanulatlan, tipikus proli ismerőseim nagy része rasszista (ezzel nem azt mondom hogy minden tanulatlan proli, hanem kifejezetten a tanulatlan prolikról beszélek)
2020. júl. 13. 12:23
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
5. A proliknak mindig megvan a saját felkapott ideológiájuk. Aztán meg majmolják egymást és egy bolond százat csinál. 60 éve ez éppen a szélsőbal volt, most a szélsőjobb a divat náluk. A lényeg az, hogy valami szélsőséges legyen.
2020. júl. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Mansour ***** válasza:
65%
Attól függ, mit tekintesz rasszistának. Aki nem térdel le a négerek előtt, az már az?
2020. júl. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem. A másik "nevezzükátanegrocukorkát" végletet is hülyeségnek tartom.
2020. júl. 13. 19:43
 9/10 Mansour ***** válasza:
100%
Még jó. Ez egyébként egy nagyon összetett kérdés, de nagy vonalakban: a klasszikus értelemben vett rasszizmus tényleg a műveletlen rétegre jellemző inkább. Viszont a progresszív baloldal kisajátítja és átértelmezi az ilyen fogalmakat, mint pl. a rasszizmus, fegyverként használva mindazok ellen, akik nem hajlandók mindenben egyetérteni velük. Így lassanként már nagyon széles réteg lesz rasszista, a prolitól kezdve az értelmiségig. A globalista elit pedig a rasszizmus kérdését, és egyéb identitáspolitikákat a társadalom megosztására használja ki, hogy az elégedetlenséget a valódi problémák helyett az ilyen mesterségesen gerjesztett szembenállások felé fordítsa. Mint az amerikai példa mutatja, nem kis sikerrel teszik ezt.
2020. júl. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom megerősíteni. Csak a tanultabbak szalonrasszisták. Nem üvöltözve masíroznak, hanem úgy kezdik a mondatot: "nekem nincs bajom a zsidókkal, de..."


Lehet, hogy jó szakra jársz egyébként :-)

2020. júl. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!