Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Olyan egykori facebook ismerős...

Olyan egykori facebook ismerőseimtől akik valami miatt töröltek, érdemes megkérdezni ha élőben összefutunk hogy miért tették?

Figyelt kérdés
többféle példa van. akikkel sosem beszéltem, ez talán még érthető. de van olyan is aki gyerekkori ismerős, vagy volt sulis osztálytárs aki utólag vonta vissza, és olyan is aki nem igazolt vissza, de a vendéglátóhelyen kedélyesen elcsevegett, tudta ki vagyok.
2020. júl. 30. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Számít, hogy ott az ismerősöd? Ha nem beszélgetnêl vele fbn akkor nem mindegy? Összefuttok váltotok pár mondatot és ennyi, felesleges.
2020. júl. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez úgy hat nekem mintha azt mondta volna hogy onnantól nem ismer, letagad valamiért
2020. júl. 30. 21:42
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

nem, ez nem olyan. ez olyan, hogy neha az ember takarit, es torli azokat a face-rol, akikkel amugy ket szot sem valt evekig.


a facebook nem a valosag.

2020. júl. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. Minek egyen ismerősöm az általános iskolai osztálytárs, akivel 8 év a alatt legfeljebb két szót beszéltem, meg odaköszön ha személyesen összefutunk. Én is szoktam törölni azokat akikkel már évek óta nem beszélünk, és elég kellemetlen lenne, ha kérdőre vonna. Szerintem ez magánügy, és érthető. Az, hogy ki van ismerősnek a facebookon és ki a valóságban, két külön dolog. Olyanokkal is jól elvagyok, mondjuk munkahelyen, akikkel eszem ágába sem jutna, hogy bejelöljem ismerőnek, szóval kétirányú a dolog. Volt olyan is aki nem igazol vissza, sokan vannak, akiknek csak az az ismerősük fb-n, akikkel tényleg napi szinten beszélnek, vagy fontos, munka miatt pl.
2020. aug. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!