Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vannak olyan helyek, ahol...

Vannak olyan helyek, ahol nincsenek elzüllött emberek? (Magyarország és az egész világon)

Figyelt kérdés

Persze nem fogok hirtelen odaköltözni, csak érdekel. :D


Lezüllött emberek: számomra mindenki, aki közveszélyes. Drogos, alkoholista, hajléktalan, C, vagy a 8. általánost sem végzett, tanulatlan, munkanélküli, higénia nélküli emberek.


Tehát vannak olyan helyek a világon/ebben az országban, ahol nincs meg ez a réteg?


A legkulturáltabb helyek érdekelnek.



2020. aug. 6. 00:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Leszögezném, hogy ez a kérdés nem a szegények ellen irányul, hanem a szegények ÉS veszélyes emberek "ellen". A tisztességes munkásemberekkel semmi bajom, én is az vagyok.
2020. aug. 6. 00:12
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Rozsadomb.
2020. aug. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az jó hely, csak közel van a C lakta területekhez. És a sok ilyen ember tudja, hogy a Rózsán a gazdagok élnek. De igen, az a hely MO egyik legszínvonalasabb helye :)
2020. aug. 6. 00:41
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Vwgyél egy tanyát, az a tuti.
2020. aug. 6. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Nincs csak ha tanyát veszel
2020. aug. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy lakatlan szigetet.
2020. aug. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Észak-Kanada
2020. aug. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A tanya jó tipp lenne, csak városi vagyok én nem tudoknék ott élni, itt nőttem fel Pest megyében. Mindegy, ti is zöldet kaptok. :)


Két észrevétel: 1. Ott messze van az orvosi ellátás, a színvonala sem a legjobb. Igaz, a gazemberek is messze vannak, nézőpont kérdése. :)

2. A híradóban hallani, hogy az idős, főleg örvegy tanyasi néniket- bácsikat milyen brutális módon ölik meg, rabolják ki sokszor. Pont ezért: Nincs aki megvédje őket. Nincs szomszéd, ezt a rossz emberek is tudják. Ha megvédenék magukat, (pl. árammal) még ők mennek a sittre. Szóval a tanya sokszor klevésbé biztonságos mint a város.


6# az sokba kerül és nincs orvos. Én nem vagyok embergyűlölő, nem akarok remete lenni. Csak az ilyen véglényektől írtózom, mint akiket felsoroltam. :)


7# Miért pont ez a hely? Kanadától félek egy kicsit. Ez biztos az én dilim, de ott fegyvereik vannak az embereknek, nem? Mint az USÁban. Nem vagyok túl tájékozott, javítsatok ki légyszi, ha butaságot írok.

2020. aug. 6. 15:23
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne a véglényektől irtózz, hanem a rendszertől, ami kitermeli őket.
2020. aug. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Irtózom attól is, a kettő nem zárja ki egymást. A rendszer legalább nem direkten, hanem indirekt módon nyírja ki az embert. :D
2020. aug. 6. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!