Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma? Megharagu...

Mi lehet a probléma? Megharagudott rám? Akkor miért nem mondja meg ha van valami gond?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm facebookon. Ma azt vettem észre hogy azt irta ki hogy Ő jelenleg nem elérhető messengeren. Nem tudok neki üzenetet küldeni.

Van 1 tartalék profilom rá kérdeztem miután észre vettem hogy a rrendes profilomon nem tudok neki írni, elollvasta viszont utána már ezen a tartalek profilomon is ugyanezt irta ki. Aztan rá irtam smsben is de válasz nem jött.

Valamiért megharagudott volna rám? Ha igen akkor miért nem mondja meg?



2020. aug. 8. 23:54
 1/9 anonim válasza:
Ha nem válaszol, akkor valószínűleg megharagudott. Lehet, hogy azért nem mondja el, mert úgy gondolja,hogy te is tudod,hogy mivel bántottad meg...
2020. aug. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hpróbálkoztam már este óta smst is küldeni neki. Semmire nem válaszol. Legalább mondaná meg vagy beszélnénk meg.
2020. aug. 9. 12:57
 3/9 anonim válasza:
Nem lehet, hogy mondtál/ írtál neki vmit, ami sértő volt számára?
2020. aug. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tudod te miért tiltottalak le!
2020. aug. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló.

Nem tudom, hiszen nem adtam rá okot.

2020. aug. 11. 18:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Gondolkodj, (szerda)
2020. aug. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerdán jól elírtunk nem volt semmi gond.
2020. aug. 11. 18:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Olvasd vissza.
2020. aug. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Megtettem. Igaz.

Erőltetés volt. De oda fogok nagyon erre figyelni már. Hiszen lett végre munkám. Azon vagyok, hogy minden rendbe jöjjön magam körül

2020. aug. 11. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!