Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hova tudnám elvinni az összesz...

Hova tudnám elvinni az összeszedett szemetet?

Figyelt kérdés
Szeretnék szemetet szedni a városomban, de nem tudom hova lehetne utána kidobni. Megnéztem egy hulladékgazdálkodó szervezet oldalát. Ott azt írták, hogy egy zsák 800 forint. Amit én nagyon soknak tartok. Szerintetek van más opció?
2020. aug. 10. 11:23
 1/2 anonim válasza:
84%

Normál utcai kukákba egyet-egyet? Vagy esetleg mellette otthagyni?


Amúgy ez egy különleges esetleg, ha felhívod azt a hulladék gazdálkodót akkor lehet támogatják annyival a projektet, hogy átveszik. Szerintem egy próbát megér.


De amúgy tényleg az a lényeg, hogy ez különleges eset szóval szerintem bezsákolva is otthagyhatod egy kuka mellett. Nem hiszem, hogy ebből baj lehetne és ne vinnék el.

2020. aug. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Vagy esetleg önkormányzatot felhívi, hogy segítsenek, hogy kéne ezt jól csinálni.
2020. aug. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!