Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valaki innen élt Japánban?

Valaki innen élt Japánban?

Figyelt kérdés
Milyen volt?

2020. aug. 15. 16:23
 1/9 anonim válasza:
96%
Megszokás kérdése,valakinek jó valakinek nem jó.
2020. aug. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
96%
Ja mire gondolsz?
2020. aug. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Igen, én éltem három évet. Mire vagy kíváncsi pontosan?
2020. aug. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Én ott születtem és éltem is kint Japánban jó volt kint élni jobb mint itt Magyarországon

Hat a fizetések magasak voltak magasabb életszínvonal miatt élhető volt tehát nemcsak munka és haza hanem jutott mindenre idő és pénz apukám sokat dolgozott de meg volt fizetve rendesen a főnökük elvitte őket nívósabb étterembe ... hogy jó munkákat adjanak ki kezük közül hozzáteszem apukám hegesztő volt nem egy agyon diplomázott vki de Japánban jól éltünk emlékszem ha be mentünk vhova vásárolni nem néztük annyira az árakat mert tudtuk hogy meg tudjuk venni sokszor mentünk étterembe stb

Az oktatás kitűnő volt megtanultuk hogy hogyan legyünk rendszerérők alázatot kitartást és önállóságot tanultam mindig fel kellett mosni a heteseknek ..stb ha vki nem értett vmit kisegítő tanár foglalkozott a gyengébb vagy lemaradt tanulóknakkal megtanultuk hogyan lehet növényt gondozni mindenkinek volt egy növénye amit ott kellett gondozni iskola

Szóval felejthetetlen élményeket szereztem most is az a célom hogy ismét újra kijussak Japánba :)

2020. aug. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Fiamnak van egy japán osztálytársa. Ő egyszer elsírta magát, mert félreértette a szüleit. Azt hitte vissza fognak költözni Japánba. Nekik nem volt minden élményük pozitív.
2020. aug. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Japánban jártam oviba, nem sokra emlékszem, csak arra, hogy mindig Kagome-t játszottunk, és nagyon büdös volt a rizs.
2020. aug. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nagyon távol keleti....
2020. aug. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

Van egy japán ismerősöm, Boltonban élünk mi is ő is a férjével, aki arab származású és a kisfiukkal. Tokióban nőtt fel, a faszival munkahelyen ismerkedtek meg, a csávó ott dolgozott mint kutató mikrobiológus. Amint lehetett eljöttek Japánból Angliába, itt élnek már 15 éve.

Mitchio minden évben hazarepül 1 hónapra a kisfiával Tokióba, múltkor kérdeztem, hogy hiányzik neki Japán, van honvágya még?

Azt mondta, csak az idős szülei miatt. Nagyon örül, hogy eljöttek Japánból, utálta már azt a rengeteg szabályt, minden szarnak megkell felelni az élet minden területén, ami nagyon frusztrálltá teszi az embereket, mert mibdig azt nézik, hogy vajon most ezt jól csinálom, nem látta-e meg valaki ha véletlenül nem ...stb., egymást is beköpik és figyelik és kiközösítenek ha hibázol, mert nem gondolják, hogy véletlenül is lehet, szóval nincs hiábázás, durván perfekcionisták.

Mitchi mindig mondja, itt Európában végre szabad ember lett, az angolok kedvesek, harmad annyit kell dolgozni ugyanannyi pénzért mint Japánban és még megis köszönik, hálásak az angolok érte. Ezt én is megerősítem az angolok tényleg Gentlemanok mint munkáltatók és halvérűek, lustik, nem viszik túlzásba a munkát. Nekem is megérte kijönni, 100 szor jobb egy angolnak dolgozni mint egy magyarnak, kedvesek, hálásak, nem tapossák ki a beled, fizu se rossz.

Ezt egy japán fan írta, tudd, hogy óriási szerelmem Japán, 5 éves korom óta kb, most 42 éves vagyok, míg Mitchiót nem ismertem meg én is “álmodoztam” az országról. Most is gyönyörűnek látom, szeretem, de megelégszem azzal, hogy max. turistaként fogok kimenni, élni már nem vágyom oda.

2021. márc. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen
2021. ápr. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!