Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt olyan hogy személyesen...

Volt olyan hogy személyesen nagyon egy hullámhosszan voltál valakivel, viszont írásban telejesen kiidegelt? Hogy jön ez össze?

Figyelt kérdés

Személyesen már egy hónapja ismertem az illetőt. Majd valami apropó folytán elkezdtünk chatelni. Teljesen más jött ki belőle, rá sem ismertem. Igedesítő, tapló, pfú nagyon durva. Személyesen viszont nagyon szipmi, kedves.


Vigyázni kell az ilyennel, lehet, hogy pazichopata?



2020. aug. 28. 21:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Írásban sokkal őszintébbek az emberek min szemtől-szemben, mert nem kell a másik szemébe nézni és nem kell felelősséget vállalni a kimondott dolgokért. (Ezért is fszság a netes ismerkedés)

Valószínűleg élőben nyal, hiszen nem ismer rég óta. Szerintem kerüld

2020. dec. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!