Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Úgy emberekkel és általában...

Úgy emberekkel és általában emberi gondolkodással kapcsolatos a kérdésem. Mi a véleményed olyan honlapról, ahová regisztrálsz és anélkül törlik a regisztrációd, hogy egyetlen karaktert esélyed lett volna leütni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy vannak honlapok, ahol sokan vannak, de nem lenne egyszerűbb a regisztrációt lezárni és kiírni hogy nem kell több tag, ahogy ezt torrent oldalak csinálják? Engem annyira bánt, és lehet én vagyok túl érzékeny, ha ilyet tesz valaki. Ha anélkül törli a regisztrációm, hogy bármit írtam volna és meg sem írja miért.
2020. szept. 12. 11:49
 1/1 A kérdező kommentje:
Komolyan én érezzem rosszul magam, azért hogy bárki ilyet csinál? Ha én tudom, hogy semmi oka nem volt rá, mivel esélyt és időt sem hagyott még egy A betűt sem leírni, akkor miért?
2020. szept. 12. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!