Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez tényleg ennyire állatias...

Ez tényleg ennyire állatias és idióta viselkedés szerintetek?

Figyelt kérdés

Facebookon találkoztam egy posztal:


[link]


Egyszerűen megdöbbentett, hogy a kommentelők idiótázzák és állatozzák ezt a párt, azért mert humorosan esküdtek meg. Tudtam, hogy az internet tele van rosszindulatú emberekkel, de ez mégis megdöbbentett.

Totál megértem, hogy valakinek nem volt humoros ez, hogy beöltöztek védőruhába, de azt nem tudom megérteni, hogy miért vált ki ekkora gyűlölködést az emberekből ez?


2020. okt. 12. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
7%
Mert a házasság egy szent és komoly dolog. Nem pedig hülyéskedés. Persze, vannak extrém esküvők, de nekem ez a baromság kategória.
2020. okt. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért nem röhögtem magam könnyesre tőle, de nem állatias és nem is idióta viselkedés. Mindenki úgy rendezi meg a saját esküvőjét ahogy akarja.
2020. okt. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Úgy hogy Nyugat európában a szülőket eltörlik szülő egy szulo2 ez a baj....
2020. okt. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

XD amúgy ez egy polgári esküvő.

Formalitás papírral. Úgy csinálják ahogy akarják, szerintem még vicces is.


Majd az egyházin rendes szertartások keretén belül házasodnak, de ha nem az sem baj. Az ő döntésük, amben semmi kivetnivaló nincs.

2020. okt. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
mert a magyar nem egy elfogadó nép. és persze hozzá jön az is hogy sok egysejtű szerint az egész kovid csak egy hoax, ők emiatt alázzák szegényeket. pedig szerintem jó poén
2020. okt. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos sok a megkeseredett ember.

Az esküvő egy vidám dolog. Nem értem, hogy miért ne csinálhatnák ezt viccesen.

2020. okt. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!