Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az utóbbi pár évben Mitől...

Arktika kérdése:

Az utóbbi pár évben Mitől lett ilyen nagy se99ük a magyar nőknek?

Figyelt kérdés
Észrevételeztem hogy Olyan két három éve egyre több a nagy kerek fenekű nagymellű magyar nő, szinte már olyanok külsőre mint amerikában. De életvitelben táplálkozásban is, kocsival mennek mindenhova, egyre több kávét isznak,ehhez még sütiket fogyqsztanak. régen nem volt ennyi kávézó mint most, rengeteg nyilt meg belőlük és rendkivül népszerüvé váltak, minden bizonnyal ez lehet az oka h igy néznek ki, és nemcsak külsőre hanem életvitelben gondolkodásmódban is az extremusta feminista nyugatra hasonlitanak, a leszbikusok és melegek is robbanásszerűen megszaporodtak. Innentől kezdve egyre biztosabb vagyok benne hogy jobb lenne elhagYni ezt a beteg országot, és elköltözni oda ahol még élnek értelmes nők pl fülöp szigetek
2020. okt. 24. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Jobb is, ha elköltözöl ezzel a hozzáállással. Csak élhetőbb lesz utánad az ország.
2020. okt. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Egyetértek, de értelmes nők a Fülöp-szigeteken? Ne viccelj már, volt már filipina csajom, nem mondhatóak normálisnak.
2020. okt. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Hal'istennek, hogy vegre mindenfele szep gombolyu noket latni! Csodalatos!

Es nem a csontos, laposakat, jatszanak veluk a kutyak!

2020. okt. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Azért még akad egynéhány szép, kedves, nem elromlott életvitelű lány ebben az országban. Aki keres, az talál. Vagy hány fős háremet akarsz?
2020. okt. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kávézom, de igazán szép teljesítmény volt 3 soron belül eljutni a kávézástól az elhízottságot is érintve a homoszexualitásig:D

Tényleg ne erőltesd a beilleszkedést!

2020. okt. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
CSOK kocsivásárlási támogatás stb.
2020. okt. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
A lènyeg hogy van seggük. Ha nem volna, akkor.....
2020. okt. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mennek ugyan sportolni, de 1000-el megy a napi is közben.😂
2020. okt. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Csak kiváncsi voltam hányan vannak rajtam kivül még normális felfogású emberek itt.
2020. okt. 26. 02:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát genetika, evolúció
2020. nov. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!