Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg Budapest éjjel annyira...

Tényleg Budapest éjjel annyira veszélyes ,hogy sok a csöves hajléktalan stb?

Figyelt kérdés
ez igaz hogy Budapesten éjszaka sok zombi arcú ember sétikál az utcán igaz ez mondjatok véleményt!!Igaz?
2020. okt. 29. 16:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
49%
Nem. Bár biztos vannak olyan helyek, ahol igen. De én abban bízom, hogy az ilyeneket így vagy úgy eltűntetik....
2020. okt. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
pedig egyismerőstől azt halottam járt Budapesten éjjel egy dolog végett és aluljároban mindehol drogos hajléktaln veszélyes arcok voltak
2020. okt. 29. 16:59
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát aluljáróban én sem sétálgatnék... Meg pályaudvarok közelében...arra vannak ronda fejek.
2020. okt. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
49%
Nem kell az,hogy éjjel legyen. 10 évig laktam Pesten. Nappal is vannak olyan helyek,ahol a belem kifordult. (Blaha,Nyugati tér, "Nyócker" szebbik része, etc. Nem mennék vissza ingyen sem.
2020. okt. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
hogy hogy ronda fejek??
2020. okt. 29. 17:04
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerőstől hallottad kérdező. Most meg sok ismeretlentől az ellenkezőjét. Talán sétálj egyet. Aztán számolj be. Megtehetném én is a beszámolást, de minek. Most nem, de mondjuk februárig elég sokfelé és elég sokat sétálgattam. Nem vitás, néha félre kellett lépnem, tudod az ember a pocsolyákat is kikerüli. De hogy féltem volna? Mitől? Mint látod, élek, virulok, írok.
2020. okt. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
aha akor te is pesti vagy
2020. okt. 29. 17:33
 8/25 anonim ***** válasza:
49%

Mindenhol előfordulhat, hogy éppen akkor van ott olyan ember, aki nem kéne oda.

Vidéken is.

Csak ott az ottaniak jobban ismerik a helyzetet.

És is mászkáltam néhány helyen, és van, ahol nappal sem kellemes sétálni.

2020. okt. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
aha és az hol van?
2020. okt. 30. 09:48
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is pesti vagyok. Lehet ez tőled függ, de belém még nem nagyon kötöttek csövesek a belvárosban. Elvannak maguknak. Aluljárókban is csak el szoktam menni mellettük. Általában nem agresszívak. Legalábbis nekem még nem volt ilyen rossz élményem a belvárosban. Azért hangsúlyozom ki a belvárosban részt, mert egy "vadon élő" csövessel már voltak gondjaim, aki egy erdősávnál lakott, ahol kutyát sétáltattam, össze is akaszkodtunk egy darabig. Mondjuk azt én csesztem el, hogy szóba álltam vele az elsősorban.


Tehát ha nem foglalkozol velük, ők sem foglalkoznak veled, ha kéregetnek, odamennek hozzád, akkor csak annyit mondasz, hogy bocsi és továbbméssz (Nem érdemes nekik adni, mert rádszállnak, az meg a másik, hogy a nagy részük saját hibából tart ott, ahol). Ez az én tapasztalatom. Sok ember közelében, a városban nem balhéznak, ők is csak a városi ökoszisztéma részei, mint a galambok. Ugyanúgy lehetnek idegesítőek, de nem kell tőlük félni.


Az indiánokat viszont én is messziről kerülöm, legalábbis akin látszik, hogy balhés, a normálisnak kinézőket nem kerülöm. Voltam már késsel megfenyegetve, mert leléptem a kocsi elé. Ott is volt egy kis fizikai kontakt, de sikerült helyt állnom, amíg lenyugodott. De ez sem más, mint vidéken. Ott is vannak azért rezervátumok rendesen. Azok ráadásul még nem ezek a pesti cappuchino varjak, hanem az az igazi, balkáni hangulatú brazil. A családom Borsodból származik, úgyhogy van összehasonlítási alapom.

2020. okt. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!