Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket megrendített a bécsi...

Titeket megrendített a bécsi terrortámadás?

Figyelt kérdés

Engem személy szerint igen. Nem messze lakok az osztrák határtól, de hála Istennek annyira közel se.

Főként az sokkolt le, hogy pont Bécsben. Nagyon közel van, és kulturális központ, ahol eddig semmi rossz dolog se történt. (Eu egyik legélhetőbb városának választottak asszem)



2020. nov. 3. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én Bécsben élek, és igen, lesokkolt. Főleg, hogy az egész délutánt a belvárosban töltöttük, és azokon a helyszíneken is sétáltunk, ahol 3-4 órával később a lövöldözés volt. Nagyon hálásak vagyunk a gondviselésnek, hogy nem este jártunk arra.
2020. nov. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem nagyon... :(

Mindegyik európai támadás sokkolt, de talán ez volt a legfélelmetesebb számomra.

2020. nov. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ugyan a fővárosban vagyok itthon Mo.-n de nagyon megijedtem
2020. nov. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég durva, hiszen az elkövető már nagyon régóta Bécsben él.
2020. nov. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Engem inkább gyűlölettel töltött el....
2020. nov. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ezek ráadásul már Bécsben születtek és szocializálódtak, mondhatni tősgyökeres bécsiek.
2020. nov. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!