Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Akik esténként sétálni szoktak...

Akik esténként sétálni szoktak a településeken, nem tudnának polgárőri feladatokban részt venni? Nem a covid miatt hanem amúgy is. Mert sokan vannak akik szépen sétálnak, futnak, és így szemtanúnak is jók, ezen kívül elriasztják a betörőket.

Figyelt kérdés

Ha regisztrálhatnák őket, plusz némelyik még mobil appot is használna ami kiírja milyen útvonalat tett meg, az jót tehetne a biztonságnak.

(De lehet hogy hülyeség, csak eszembejutott)


2020. dec. 17. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

Mi szoktunk nyáron este sétálni. Mert szeretünk sétálni, beszélgetni, kikapcsolódni.

A polgárőrködés munka, eszemben sincs kötelezően sétálni, és közben még figyelni is, ráadásul idegeneknek elszámolni azzal, hogy merre jártam.

2020. dec. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Különben nekem sem nagyon. De szerintem vannak akik szívesen vállalnák egy kis plusz pénzért. Nem azt mondtam hogy kötelezően, csak akinek kedve van ebben részt venni. De tényleg csak ötlet, biztos hülyeség.
2020. dec. 17. 18:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Polgárőr nem kap fizut, a törvény szerint nem is kaphat. Én sem lennék polgárőr, hogy egy alkesz ex-rendőr ugasson, hogy mit csináljak.
2020. dec. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!