Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kik azok a nihilisták?

Kik azok a nihilisták?

Figyelt kérdés

2020. dec. 23. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
6%

Minimális nyelvtan tudással nem nehéz ezt kitalálni. Ha a fradisták a Fradinak, a kommunisták a kommünnek, az autisták az autnak drukkolnak, akkor vajon a nihilisták kinek? Talán esetleg netalántán... wait for it... a Nihilnek?


Egyébként mi a f****szom az Nihil?

2020. dec. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
"Az az ember aki sem a társadalmi értékekben, sem a törvényekben, sem a lét értelmében nem hisz."
2020. dec. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
A kettes jól leírta. Akik nem látnak sem jelent, sem jövőt. Alapvetően a lét értelmét kérdőjelezik meg. Én közéjük tartozom, igaz, nem sokan vagyunk.
2020. dec. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
22%
én
2020. dec. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Előttem jól leírták, én is oda tartozom.
2020. dec. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
2%

De ennek mi a túró értelme van? Akkor minek csináljátok? Ha igazából nihilista valaki akkor felkelni sincs értelme, kimenni kaksizni se, enni se, és már el lennétek hantolva :D

Ez inkább ilyen nyafogás.

2020. dec. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

6-os. Miért, mi értelme az életnek? :D Akármit belemagyarázhatsz, a lényegen nem változtat. Minden ilyen erőlködés, amit annak hisznek az emberek, hogy az az élet értelme, nem jelenthető ki objektíven, mert nincs ilyen.

#55 voltam.

2020. dec. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
57%

Maga az élet az élet értelme. Miért kéne bármi magasztosnak lennie? Élünk mert megszülettünk. Vannak érzékszerveink, érdekes a világ, jól tud esni sok dolog, vannak finom kaják, jó a szex, jó látni ha boldog az akit szeretek, vagy mondjuk a hidegből beérni a melegbe.

Ezeket úgy mondom, hogy elég rossz dolgok is voltak az életemben, de szerintem felesleges magasztos dolgokat keresni, élni kell és kész.

Akkor most én is nihilista lennék?

Szerintem aki valóban az, az tényleg lefeküdne és megvárná a kiszáradást :D

2020. dec. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
A nihilizmus az egoizmus csúcsa.
2020. dec. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!