Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Kecskemétről?

Egy átlagos ember 2.0 kérdése:

Mit gondoltok Kecskemétről?

Figyelt kérdés

2021. jan. 10. 18:52
A kérdező szavazást indított:
Jó hely
Semmiképpen ne költözz oda
Elmegy
35 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Azt hogy tiszta lapos minden
2021. jan. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt én is felvetettem! :)
2021. jan. 11. 16:50
 3/9 anonim ***** válasza:

Fel kell mèrni az igènyeidet.

Ha punnyadòs, csendet ès nyugalmat kedvelő vagy akinek elèg az èvente megrendezett 4 fesztivál meg 2-3 szòrakozòhely ès egy 30 perc alatt körbejárhatò belváros akkor ez a te városod.

Ha rèszletesebben èrdekel a város akkor szìvesen leìrom a negatìvumokat is. 12 ève èlek itt ès alig várom hogy mehessek innen. Nálam több a negatìvum sajnos.

A tősgyökeres kecskemètiek ès kissebb elvárásokkal èlő emberek pl imádják.

Ezèrt kell az igènyeidet felmèrni.

2021. jan. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szia, kérlek írd le a negatívumokat is! Kíváncsi vagyok rá! :)
2021. jan. 16. 20:13
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük az utakkal, a fő körutak nagyon silàny àllapotban vannak. Kerèkpárùtak városon belül szintèn erősen hiányosak, kijelőlnek az autòsáv szèlèn egy festett szakaszt pl de azt meg nem használja senki mert nem meri.

A belváros fèl òra alatt bejárhatò,az üzletek rendszeresen cserèlődnek mert a bèrleti dìjak az egekben vannak ugyan ugy mint az albi vagy az ingatlanok eladási ára.

Èjfèl=csendrendelet. Akármilyen jò is egy szabadtèri fesztivál azt lelövik mert első a csend.

Szòrakozò hely 2-3 normálisabb de inkább 2.

A helyijáratok többsège nulla forgalomban is kèsnek ès ez a jobbik eset. Nem egyszer 2 perccel hamarabb elment a buszom pl a Szolnoki úti szakaszon.

A helyijáratos megállò egy szègyenfolt.Nem elèg hogy alig fèrnek el benne a buszok de ennyi idő alatt nem sikerült ùjat èpìteni.

A buszon vásárolt jegy 400ft.A távolsági megállò meg egy káoszos valami. Konkrèttan nem tud megegyezni 2 cèg akik a távolsági ès helyijáratos közlekedèsèrt felelnek.

A malomközpontban 100ft egy mosdò használat, de a 0.-on 200ft.

A szabadidőközpont sètajegyèt is háromszorosàra akarta a város emelni de szerencsère ez bedölt ugy ahogy a lengyelpiaci belèpődìj szedèsènek ötlete is.

Vicc kategòria.

A város egyreinkább tetmeli a csöveseket ès a megèlhetèsi agreszìv kèregetőket. Èvről èvre több van de a rend őrei semmit sem tudnak velük csinálni. Szabadon garázdálkodnak a városban.

A fiatalok a malom központban gyülekeznek mert más nem is igazán van.

Parkolási lehetősèg is elèg durva, a legkisebb utca is fizetős ès a közteresek vadásznak non-stop. Igaz hogy parkolò hiány van a teljes városban de egy kis hiba ès ott is a csomag a szèlvèdőn.

Ha komolyabb ruha márkákat keres mint pl Zara akkor mehetsz Szegedre, Budapestre mert itt nagyon sok üzlet nincs. Viszont a kìnai üzletek jò drágák.

Napi 3x-4x bedugul a forgalom ennek is meg van az oka.

A közmunkások világtalanul szèdelegnek igy csak abbòl lesz jò munka amit felügyelnek. De az is csak talán.

Nem règ fedeztem fel pl a tőlem nem messze levő új buszmegállò csodáit. 90%új de a tetejèt a règi megállò oldalábòl aplikálták össze, 8 lyukat számoltam meg rajta. Jò van az ùgy tipikus esete ès ez jellemez mindent amit az önkormányzat csinál.

Rákòczi ùt faján felùjìtva de az autò sàvokat nem aszfaltozták hanem tèrköveztèk, majd rá engedtèk a buszforgalmat. Mondanom se kell hogy már nem sìk felületről beszèlünk.

Ebben a városban semmi fèle szakmunka nem kèszül. Csak oda b... nak valamit ès kèsz. Hìrös város csak volt valamikor amikor minden területet olyanok vezettek akik èrtettek ahoz amit csináltak.

De ismètlem, el kell itt tölteni 2+3 napot ès az idő alatt reggeltől estig menni mint a mèrgezett. Ez legyen pl pèntek, szombat, vasárnap ès akkor mindenből jut egy kicsi.

Mindig is ide vágytam egy kissebb városbòl de mostmár alig vàrom hogy a terveim ugy alakuljanak hogy lèphessek innen mert a fent leìrttak a valòság.

Csak az elfogulttság tud mást mondatni az emberekkel.

2021. jan. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
95%

Nyuggereknek és kisgyerekes családoknak ideális hely.

Érettségi után viszont a mai fiatalok szinte menekülnek innen, annyira kihalt a város. Mivel itt van Budapest és Szeged is 1-1,5 órányira, így könnyen megtehetik, hogy elmennek valamelyik városba bulizni.

2021. jan. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
93%
Az ötös válaszoló nagyon jól leírt mindent, én sajnos Szegedről költöztem ide, mert muszáj volt, de nem tudtam megszeretni Kecskemétet. Sokszor nappal sem érzem magam biztonságban az utcán, annyi kétes alakot látok. A városnak a központi része szép, de kicsi, már a belvárosban elkezdődik a panelrengeteg. Nagyon gáz az, hogy minden szabadidős zöldterületi rész le van kerítve és fizetős. Ruhaboltokból tényleg semmi értelmes nincs itt, más városba kell utazni, vagy rendelni online.
2021. jan. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2021. márc. 27. 13:46
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem tok jo
2021. ápr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!