Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért lehet, hogy valakinek...

Miért lehet, hogy valakinek facebookon olyan 1300 ismerőse van, míg instagramon csak 120 követője van?

Figyelt kérdés
Arányaiban ennyivel kevesebben használnák az instát? Vagy nem tudom mire gondoljak, mert az adott személy itt is aktív, nem mostanában regisztrált, rendszeresen tölt fel képeket, szóval azt sem lehet mondani, hogy erre nem fektet nagy hangsúlyt.
2021. jan. 12. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted abból az 1300 ismerősből hányat ismerhet személyesen?Jelölgetik egymást ismeretlenek összevissza.Engem nem zavar ők tudják.Insta annyira nem népszerű sokaknál mert inkább a facén lógnak.Sokkal másabb mert nem csak képet lehet kitenni hanem akár egy regényt is írhat az 1300 ismerősének.
2021. jan. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valaki 10 évvel ezelőtt amikor még nem is volt insta össze vissza jelölgetett mindnekit az igazából nem jelent semmit. Nekem is volt régen 800 ismerősőm abbol megritkitottam 400 ra de ez is túl sok. Instát meg nem is használom no bumm.
2021. jan. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak tippelek, hogy mi állhat a háttérben.


1. Facebookra regisztrált 2010 körül, Instára meg mondjuk 2017-ben. Több ideje volt ismerősöket gyűjteni. Régen amúgy is nagyobb divat volt bejelölni a volt ovis társ kutyájának előző gazdájának unokatesójának ángyának a szembeszomszédját, mint ma.


2. Több ember használ Facebookot, mert Instát főleg fiatalok használnak.

2021. jan. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mert nincs valódi élete
2021. jan. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!