Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Önkéntes munkát tudtok ajánlani?

Önkéntes munkát tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Önkéntes munkát keresek Budapesten, ebben kérem a segítségeteket. Nézelődtem már interneten, úgyhogy elsősorban saját tapasztalatokra lennék kíváncsi (ahol éppen te vagy/voltál önkéntes), és ajánladád, illetve lehet tudni, hogy ebben a karantén időszakban is fogadnak és van mit csinálni.

Köszi!!



2021. jan. 17. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Mondjuk lehetnél a sofőröm, nekem az nagy segítség lenne. Vagy milyen jellegű munkát szeretnél?
2021. jan. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Hajléktalanszállókon biztos szívesen fogadnak, más kérdés, hogy én nem mennék.

Könyvtár esetleg?

2021. jan. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Az önkéntes munka is feltételez némi készséget.


Miben vagy jó?


Milyen a fizikai erőnléted, tudsz pl élelmiszer bankban emelgetni 45-50 kilós zsák rizst x órában?


Szereted a gyereket, pl gyerekotthonban szórakoztatni, etetni, mesét olvasni van erőd?


Állatokkal hogy állasz, pl menhelyi kutyákat sétáltatni, cicákkal játszani lenne-e kedved?


Van tapasztalatod drogokkal, addikcióval, de pl egy tűcsere programnál tudnál előítéletek nélkül de felelősségteljesen közreműködni?


Tudsz főzni, értessz a konyhai higéniához, ha mondjuk 40 liter bablevest kell megfőzni a népkonyhán?


Van tapasztalatod pl számítógépes alapismeretekben és van erőd idősekkel foglalkozni, hogy megtanuljanak pl online rendelni dolgokat?


Van gyomrod szemetet szedni, szennyezett patakokat, erdőket takarítani?


Van kedves, empatikus hangod és esetleg pszcihológus végzettséged, lelkisegély/öngyilkosság megelőző vonalon dolgozni?


Temérdek meló van, de fontos hogy megtaláld azt, ahova leginkább kellessz.

2021. jan. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld meg talán a KARRIER kategóriában.
2021. jan. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Konkrétat nem tudok,én még nem csináltam ilyet.Állatmenhelyen segédkezni,öregotthonokban az idős emberek beszélgetőpartnere lenni.Esetleg kórházakban halálos beteg embereknek vigaszt nyújtani.
2021. jan. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát az idős otthon/halálos beteg téma így a pandémia közepén tuti nem játszik. Még a saját hozzátartozók se mehetnek be, nem hogy randomok.
2021. jan. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6.:Igazad van.De remélhetőleg nem fog ez a helyzet olyan sokáig tartani már.
2021. jan. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!