Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy szám Szentesi...

Miért olyan nagy szám Szentesi Éva?

Figyelt kérdés
Állandóan szembejön velem már vagy két éve a neve, és eddig következetesen elkerültem...Gondoltam, ha ilyen népszerű, megnézem miket ír. Lehidaltam. Kb, mint egy 17 éves lány szintje...erre van igény? Mitől lett így felhypeolva?

2021. jan. 27. 09:25
1 2
 1/17 anonim válasza:
79%
Az ki?
2021. jan. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Sose hallottam róla, akkora nagy szám nem lehet.
2021. jan. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Szerintem amikor a rákról ír, az sokaknak erőt adhat. Illetve nem mindenkinek van igénye mesterien megírt cikkekre, valakinek csak jól esik, ha tudja, hogy nincs egyedül a véleményével.
2021. jan. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
91%
Kìvül-belül az egyik legirritálòbb so called újságìrò itthon. Felszínes, nem túl művelt, ripacs, és kétbites. De ez ebben a műfajban nem baj, sőt előny. Minél bugyutább valaki, annál nagyobb tömegeket ér el.
2021. febr. 25. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Olyasmi blogger/újságíró, mint a Szex és New York Carrie Bradshaw-ja, csak beoltva némi Anettkával és Csernussal. De a női rákellenes kampánya állítólag sikeres.
2021. márc. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
sok futtatott blogger celebbel dunát lehetne rekeszteni-hol az Élő-Show?!?(valóság)
2021. márc. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
81%
Én ismerem elég jól személyesen a hugát meg régebbröl. Pénzt kért tolem hogy majd visszadja pofátlan modon mai napig nem kaptam vissza és meg neki állt feljebb. Mivel egy csalad ezert a szentesi eva sem lehet kulonb.
2021. jún. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%
Én szeretem, szerintem tehetséges és jó témákat boncolgat.
2021. aug. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A rák téma fontos (főleg a megelőzés miatt, hogy felhívja a figyelmet a szűrések fontosságára), tehát innen nézve becsülöm.

Másik oldalról viszont iszonyú nehéz természet nem véletlenül nincs mellette évek óta senki (mondjuk most éppen van, de egyből rosszba is lett Szandrával, aki pedig elvileg nagy barátnő volt).


Szóval nehéz róla véleményt mondani érdekes ember...

2021. aug. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Szereti magát ismert, gazdag emberekkel körülvenni. Kezdetben a Tóth Verával voltak öribarik, most Szandda a legjobb barinő...vagy csak volt, ki tudja. Szentesivel kapcsolatban az az érzésem hogy max. érdekből barátkozik, de akkor nagyon.

A rák téma meg már dögunalmas, de megértem, ha ezt kell állandóan szajkózni hiszen egy egész karriert épített rá, bármilyen kegyetlenül is hangzik. Rákedukáció, aha...max az tud elmenni szűrésre, vizsgálatokra (magánba) aki tele van pénzzel. Az egészséges életmód szintén egy v@l@g pénz...tudom, mert nőgyógyászati betegséggel küzdök és csak a vitamin kb. 15-20.000Ft lenne havonta...


Amúgy meg egyre hiteltelenebb ez a nő az állandó szponzorációkkal...Kocsi, gin, porszívó...nagyon gáz, de gondolom lassan kifogy a témákból újságírás terén...az írók, újságírók nekem nagyon nem itt kezdődnek (olvastam a könyveit, hamar túl is adtam rajtuk, felejthetőek) egy instaceleb lett mára és kb. ennyi.

2021. aug. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!