Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet tiktokon sok...

XxFakeboosxX kérdése:

Hogyan lehet tiktokon sok követőm?

Figyelt kérdés

2021. febr. 15. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
2021. febr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

olyan arcszerkezet amit az algoritmus szeret. nagy szemek, babaarc


legyél szexi


tudj smikelni, öltözködni és legyen pénzed a legújjab kacatokra


szerencse

2021. febr. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Lux morulus ***** válasza:

Legyél közönséges, sekélyes,rib.@nc vagy strigó, szóval egy valódi idi@ta, műanyag ember!

A sok baromállat majd bekövet. Persze azt mondják majd maguknak, meg mindenkinek,hogy csak röhögni járnak oda. De ez nem igaz. Ugyan olyan sekélyes véglény késztetéssel rendelkeznek, mint azok, akik követőket gyűjtenek a tik-tokon, twitteren, pinteren, meg tudja a f.szom, hogy milyen ózonlyuk sérülteknek kitalált social medián.


Hajráf! Menni fog tudom!👍

2021. febr. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Hozé don Padrafos ***** válasza:
Lassan 40 éve irigykedek és haragszom azokra, akik jó külső, szórakoztató és megnyerő beszéd segítségével kevés tanulással, közel 0 munkával sokkal tehetősebben és boldogabban élnek,mint én, + szerető társakkal körül vannk véve. Pláne hogy rajtam röhögnek, hogy mekkora marha, csak tanul meg mások helyett dolgozik, és mindenki tőle akar segítséget, még ebédelni sem hagyják duma nélkül. A csapból is az folyik, hogy egyedül én tehetek arról, hogy nem vagyok sikeres, és nincs senkim, és bármelyik napon változtathatnék az életemen. Csak divatos cuccokat kéne vennem, amit a pénztárcám meg sem érezne. Kb 4x annyi a jövedelmem, mint amire szükségem van a megélhetéshez és a hobbimhoz, így a pénz nem akadály. Mégsem akaródzik semmit tenni. Mintha félnék tőle, hogy megölöm az egyéniségemet azért, hogy másra hasonlítsak, és hányingerem van, ha jól kell kinéznem. MIÉRT? Ebből indítok inkább egy új kérdést a pszicho kategóriában. Korlátolt vagyok, mások számára láthatatlan akadályokkal küzdök, mint egy hülye, és nem tudom eldönteni, ép-e az elmém, amiért nem használok közösségi médiát, hanem el tudom magam otthon egyedül is foglalni. Szóval ne hasonlíts rám, akkor tuti lesz sok követőd!
2021. febr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Legy sokkal hulyebb mint amilyen vagy...
2021. febr. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 rewqrewqrewq válasza:
Te aztán unatkozhatsz rendesen :)
2021. febr. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 jonyka válasza:
Mi az a tiktok?
2021. febr. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!