Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Közösségi oldalakon milyen...

Közösségi oldalakon milyen képet sugallsz magadról?

Figyelt kérdés
Elsősorban életesemények, hangulatok, képek, megosztások stb. posztolásával...

2021. febr. 15. 19:02
A kérdező szavazást indított:
Jobbat/pozitívabbat mint a valóság.
Teljesen valós képet közlök.
Rosszabbat/negatívabbat mint a valóság.
Semmit nem tudnak rólam a közösségi oldalak.
41 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobbat és pozitívabbat, de kizárólag a szakmai életemről/oldalamról posztolok, semmi személyeset.
2021. febr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy nem ott élem az életem.

Az életem privát, de az oldalam nem. Ehhez mérten posztolok.

2021. febr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem használom. Egyszerűen nem tartom fontosnak megosztani az életem másokkal.
2021. febr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Haha. Tök mindegy mit posztolsz ki magadról a közösségi oldalak nem csak azt látják. Látják az internetezési szokasaidat, hely adataidat, kapcsolataidat, vásárlási szokasaidat, érdeklődési köreidet, ha mobilról jelentkezel be akkor a telefonon lévő fájlaidat is. És ezekből építik fel a prodilodat, nem abból, amit te kiposztolsz.
2021. aug. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Közlegény, jelentse, hogyan válasz ez a kérdésemre! Semmilyen kapcsolatot nem tudok felfedezni! (De zöld pöttyeinek számából ítélve ezzel nem vagyok egyedül...) A kérdésem nem arról szól, hogy maga a közösségi oldal (algoritmusa) mit "lát", hanem az ismerőseink mit látnak (vagy mit akarunk, hogy lássanak).
2021. aug. 23. 01:14
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyik választ sem érzem számomra relevánsnak. Bár, ha szigorúan vesszük akkor pozitívabbat. Van egy adott öltözködési stílust, hobbikat stb magában foglaló stílusom (szubkultúrának meg nem mondanám), igyekszem ebbe az irányba torzítani az instán rólam megjelent tartalmakat.
2022. júl. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!