Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hova lehet bejelenteni, hogy...

Hova lehet bejelenteni, hogy 3 házzal odébb műanyaggal fűtenek?

Figyelt kérdés
Ajánlottak már fel a szomszédjai neki rendes tűzifát, azt mondta nem fogadhatja el. Azóta ugyan úgy tüzeli a bútorlapot... Bár lehet az egészségünket jobb neki károsítani. Ablakot nem lehet nyitni, annyira büdös van. Tipikusan égett műanyag. Nappal is ömlik a kéményéből a fekete füst. Egy elmebeteg. Komolyan, inkább összedobunk sokan pár ezer forintot egy hónapban neki rendes fára, csak az egészségünket hagyja épségben. Mit gondoltok? Rendőrségre érdemes bejelenteni? Ha bejelentem mit kezdenek vele?

2021. febr. 23. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jegyzonel.
2021. febr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Önkormányzatnál lehet megpróbálni. Pl Polgármester.
2021. febr. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Egy szegényt embert nem kellene még rosszabb helyzetbe keverned a rendőrséggel.Mivel ami lenne akkor,az hogy pénzbüntetést kap,na de ha fára sincsen neki pénze,akkor hogy fizesse ki a büntetést.Legalább ha nincs is neki,ő nem lopja el a más tulajdonában lévő fát.Ezt azért írtam,mert pl. az én apám már évtizedek óta kiszokott járni egyik-másik erdős vagy csak fás területre,kivágja a fákat,elhoz amennyit elbír,a többit eldugja és visszamegy érte,így szokta csinálni,pedig ő jól keres,lenne rá pénze,mégis sajnálja megvenni,mivel így ingyen van,még az se zavarja hogy elég nehézkes/fárasztó az egész művelet.Régen amíg autóval járt érte,én sokszor kimentem vele,én voltam a figyelője neki,és jeleztem ha valami gyanúsat láttam,mármint rajtunk kívül.Szóval visszatérve,gondolom a pénzt a fára,a büszkesége miatt nem fogadja el,hallottam ilyet már régen,hogy lehet szegény az ember,de akkor se koldul vagy kér alamizsnát,hanem beosztja azt amilyen kicsike kis bármilyen tulajdonában lévő dolog van.Gondolom ő is ezt csinálja,fölhasználja amit talál,és még lehetséges hogy azért se szeretné elfogadni az adományotokat,mert tudja magáról,hogy úgyse tudná visszafizetni nektek,úgy pedig hogy azt mondanátok neki,hogy nem kellene visszaadnia,a büszkesége miatt még annál jobban nem lenne hajlandó elfogadni.Szóval lassan már itt lesz majd nemsokára a tavasz(i idő),ha az egész telet kibírtátok így,ő is és ti is,akkor kérlek szépen titeket,hogy ne legyetek már olyanok,hogy most,szinte már majdnem az utolsó pillanaban,hozattok reá büntetést.Ha tényleg jószívű emberek vagytok,már pedig azok lehettek,ha segíteni akartatok eddig is rajta,akkor most segítsetek még annyiban hogy nem tesztek semmit,és nem jelentitek fel őtet,mivel mint már írtam,úgyis lassan már vége lesz ennek a téli hideg időnek is.Köszönöm! :)
2021. febr. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
#3 egyem azt a viraglelkedet, megneznelek akkor is ilyen megerto lennel-e, ha rovid uton tudorakot kapnal csaladostul az ego mugyanta fustjetol. Fotelbol meg fel orszaggal arrebbrol konnyu am osztani az eszt...
2021. febr. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%

#3, Leírtad, hogy a családod rendszeresen lopja a fát, de azért ne jelentse mán azt se senki, more... :))

(facepalm)

2021. febr. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4-es! Tökéletesen igazad van, én is ugyan ezt gondolom.
2021. febr. 24. 18:41
 7/11 anonim ***** válasza:
4.:Úgy beszélsz mintha te nem ugyanazt csinálnád.Vagy tévednék?Itt mindenki azt csinálja.
2021. febr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4.:Nem néznék meg semmit,a családom nem itt él,egyedül lakok.
2021. febr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5.:Ha nem tudsz valamit értelmezni,inkább meg se szólalnál,te félkegyelmű.Nem az egész családom lopja,csak az apám,már évtizedek óta,és régen én is kijártam vele.Az meg hogy őt kijelenti,magasról nem érdekel,jobbat is tenne vele,talán éppen azért meri még csinálni,mert egyetlen egyszer se bukott még le vele.Nekem se tetszik,nem is tetszett akkor se amikor én is jártam vele,de mivel az apám,nála lakok,akkor is nála laktam,muszály voltam segíteni neki.
2021. febr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%
Van am baj rendesen...
2021. febr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!