Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit jelent a sodrott kötél,...

Mit jelent a sodrott kötél, és a térkép tatooválásnál?

Figyelt kérdés

2021. febr. 24. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Az agyvérzés kerülget, mikor egy rajznál kérdezgetik, hogy mit jelent...


Ha van jelentése, azt csak az tudja aki viseli. De pl az is lehet, hogy nem a kötélen van a lényeg, hanem a formáján, vagy valami más.

Az is megeshet, hogy semmi jslentése sincs.

2021. febr. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akármit, de pl. jelentheti a régi idők hajósainak szabadságát, felfedezőkedvét, bátorságát, és hogy a saját útjukat járják. Lehet kombinálni iránytűvel, horgonnyal, stb.
2021. febr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az allando hazateres, hazatalalas szimboluma. Terkep, kotel, iranytu, vilagitotorony, mind ezt jelenti. Szivesen.
2021. febr. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3%
A tetováláson nagy része nem jelent semmit, csak nagyon buta emberek nem képesek azt mondani, hogy azért varrattam magamra, mert tetszik. Nem. Két könyvet nem olvasott el életében, de bölcselkedik a tetkójával, hogy ennek meg annak a szimbóluma. Valahogy nem a Dr.-el kezdődő nevű emberek vannak televarrva mindenféle marhasággal, hanem a droidok.
2021. febr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2021. febr. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
kedves 4 es... nem hittem volna, hogy a mai társadalomban van még aki tényleg így gondol a tetováltakra... ez valami kib@szottul ijesztő...
2021. febr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
9%
Emberek, akik nem tudnak teljesítménnyel kitűnni, azok firkáltatják össze magukat. Aztán persze bele kell magyarázni minden hülyeséget. Divat. Ennyi.
2021. febr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Te gyökér, miért hiszed, hogy ki akar vele tűnni az ember? :D persze ilyen is van, de nem ez a nagy átlag. Meg nyilván az esztétikai szempontok is szerepet játszanak, de szerintem te is igyekszel valami épkézláb ruhába felöltözni reggelente. pff feltűnési viszketegség xD szóval ja, ez is benne van, de ne gondold, hogy több jelentés nem lehet mögötte. eaz én tetoválásaim nagyrésze amúgy teljesen rejtve van, saját magamnak készíttettem őket, és az életem egyes eseményeire fontos pillanataira emlékeztetnek, esetleg egy jellemhibámra hívja fel a figyelmem, hogy tartsam kordában. Olyanok mint a fényképek, csak nem egy szájoncseszett telón tartom őket, hanem rááldozok az életemből egy darabot.


cimborámon horgony van kötelestül, a lábfején. Mert ha ő egyszer valahol megveti a lábát :D De hívd csak teoretizálásnak...


(még hogy 2 könyvet sem...-.-)

2021. febr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!