Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az emberek még olvasnak...

Az emberek még olvasnak könyveket?

Figyelt kérdés

2021 írunk és arra lennék kiváncsi, hogy ti, vagy úgy mások az emberek egy bizonyos százaléka, még olvas könyvet?

Vagy mennyire nyitottak egy új könyv megjelenéséről?

Vagy egy új könyvsorozat :)



2021. márc. 3. 20:47
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
92%
Én nagyon szeretek olvasni, és fontos, hogy fizikai valójában is ott legyen.
2021. márc. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
91%
Vannak, akik igen.
2021. márc. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
91%
Én is szoktam olvasni, csak sajnos néha nagyon nem jó időpontban talál meg egy adott könyv, és akkor általában le kell tennem, és keresnem helyette valami mást.
2021. márc. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
92%
Nézz körbe Molyon, rengeteg az olvasó fiatal.
2021. márc. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
91%

Ahogy az #1 írja.

Pedig van kindle-m, de a papírkönyv olvasása sokkal jobb. 😊

2021. márc. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
80%

Star wars könyvek folyamatosan jönnek ki és volt amelyiket napok alatt elkapkodták.


Sok érdekes sztori van ami csak könyvben van megírva,szeretnek olvasni az emberek.

2021. márc. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
90%
Régen rengeteg könyvet elolvastam,egyfolytában jártam a könyvtárba,nagyon szerettem válogatni.Volt hogy 2-3 órába is beletelt mire 3-4 könyvet kiválasztottam magamnak.Ma már inkább csak filmeket nézek egyfolytában,de azért még hébe-hóba elolvasok egy könyvet.
2021. márc. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim válasza:
91%

Igen, sokan olvasnak, és bármennyire is hihetetlen, de a fiatalabbak is vesznek kézbe könyvet :)

Én személy szerint óriási könyvmolynak tartom magam, és ezzel nem vagyok egyedül.

2021. márc. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
64%
Én utálok olvasni, csak ilyen kis rövid szösszeneteket szeretek; mondjuk ilyen 2, vagy max 3 A/4-es oldalig kábé tehát ilyen hosszabb terjedelműeket (nekem már ez hosszabb), tehát ha látom, hogy nagyon hosszú, és nem ilyen kis hézagos, rövid kommentek vannak , mint itt a Gyakorin bele se szívesen kezdek az elolvasásába. Nekem túl monoton maga az olvasás tevékenysége. Nem történik közbe semmi. És tehát hiába , hogy pl izgalmas sztori van ott lerakva előttem egy könyvbne, vagy egy netes cikkben, az olvasás maga akkoris unalmas. A Harry Pottereket amikor olvastam, tudtam, hogy jó a sztori, még a film előtt ki akartam olvasni őket; 3.részt és utáni részeket a film előtt olvastam el mindig; na, tehát, ott is volt olyan, hogy 6 fejezetet olvastam egy nap, de csak azért, hogy "legyek már túl az olvasás-részén, és tudjam már meg, mi a sztori." Tehát hogy minél hamarabb letudjam ezt az unalmas, egyhangú olvasást; közben meg magát a sztorit élveztem; de az olvasás akkoris borzasztó. Én nem olvasok rosszul, tehát tök jól tudok hangosan is, csak nem szeretem/k.
2021. márc. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Öröm olvasni, hogy mások is szeretnek még olvasni.

Régen én is nagyon sokat olvastam, mostanában időhiány miatt nem megy.

2021. márc. 3. 21:58
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!