Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Budapesten az Illatos útnak...

Budapesten az Illatos útnak miért van olyan rossz híre?

Figyelt kérdés
Lehet hogy tévedek, de nekem egyáltalán nem tűnik olyan elzülött, veszélyes környéknek. Gyárak, raktárak vannak végig. Nem a város legszebb része, ez tény, de miért lenne veszélyes?

2021. márc. 20. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem az esetleges veszélyessége, hanem az állatmenhely miatt. Régen kellett altatniuk is azt, amelyiket nem tudták elég gyorsan kipörgetni, már vagy 10 éve nem altatnak, és sokkal jobbak a körülmények, mint régen, de a rossz hírt nehéz levetkőzni.
2021. márc. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Ez miatt volt.

[link]

2021. márc. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Főleg az egykor ott lévő gettó miatt.
2021. márc. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ó, értem. Viszont ha jól értelmezem, ez a probléma mára megszűnt.
2021. márc. 20. 14:55
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Wikipédi azt írja.

Mikor elköltöztem a szomszéd kerületből akkor még megvolt

2021. márc. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Megnéztem, már nincs.

Már park.

[link]

2021. márc. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 hollófernyiges ***** válasza:
2021. márc. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Na hát volt olyan, hogy nekirohantak ordítva a 30-as / 31-es villamosnak kivont konyhakéssel... Meg tüzet raktak ott az út közepén... Meg bottal verte, rúgta egy nő a földön az anyját vagy nővérét, az meg ordított. Meg körbeállták az embert ilyen prostituáltak, és elkezdtek erősködni, hogy mért nem akarsz ___, aztán megjelen három ilyen nagydarab futtatófiú, hogy mi a probléma? Nem fizet a kuncsaft?


Már nagyapám idejében is emlegették az a hírhedt blokkot. Nem csak az a néhány ház volt, van, vagy volt még arra a Kén utca felé is...


Az "Illatos" út meg inkább a szagáról volt hírhedt.

2021. márc. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

Ja, ja ismerős.

Rendőrök szinte haza jártak ott.

2021. márc. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!