Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik könyvbemutatóm fog meg...

Melyik könyvbemutatóm fog meg jobban?

Figyelt kérdés

Egy náci héber gyermeke: egy náci férfiról szól aki közösült egy héber nővel a háború előtt. Ezután megszületett a baba és nem kellett a nőnek, az apa ismeretlen volt ezért héber lett a kisfiú. A nő beatta az árvaházba....

Élet a kommunizmusban: Egy tinédzer fiú naplója az 1939-1944 közötti időszakról a szovjetúnióban.A fiú egy szegény családba születik akinek az apja még kiskorában meghal.Így az édesanya kell vigyázzon rájuk.



2021. ápr. 7. 19:03
A kérdező szavazást indított:
1.
2.
14 szavazat
 1/5 anonim válasza:
100%
C lehetőség mindkettő
2021. ápr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

héber :D


Egyik sem. Lerágott csont, és amúgy is polkorrekt lenne, vagyis előre tudható a leírás, az értékítélet.

2021. ápr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A második egyértelműen. De szerintem még kicsit formáldd, és akkor jó lesz
2021. ápr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem tudom, azóta hogyan haladsz, viszont ebben a szövegben volt néhány vesszőhibád, ami persze az írásod irodalmi minőségét nem feltétlen befolyásolja, azonban mindenképpen jobban járnál, ha ezeken is korrigálnál. Ezek mellett én néhány fogalmazási hibát is érzek, de ne feledd, ez csak a személyes, erősen szubjektív véleményem. Írj, gyakorolj sokat, csak akkor tekints egy szöveget késznek, amikor már tényleg mindent kipréseltél belőle, ekkor pedig elkezdheted a szöveg teljes, részletes átnézését; helyesírási hibák, elgépelések/elírások keresése, ezt követően pedig magát az írást kell átnézni, s minden olyan mondatot átfogalmazni, ami utólag nem állja meg a helyét a szövegben.

Sok sikert kívánok az írás és az élet területén, gyakorolj, olvass sokat, ne add fel!:)

2023. máj. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
UI: Nem csak vesszőhibád van, viszont azokra nem szerettem volna kitérni, amennyit leírtam, abból is látszik, hogy mi a gondolat lényege.
2023. máj. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!