Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért nem tudok születési...

Mért nem tudok születési anyakönyvi kivonatot igényelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Sajnos az történt hogy a költözés során valahova el keveredhetett a születési anyakönyvi kivonatom. Házasodni szeretnék majd a párommal ahhoz pedig kellene. Gondoltam igénylek egyet online. Miután belépek az ügyfélkapuba és rányomok az igénylésre ahol elsőnek le csekkoltam az adataim majd beírtam az e-mailem, töltött egyett és ezt írja ki "A megadott keresési feltételeknek nem található bejegyzés" valamint "A megadott adatok alapján érintett személy nem szerepel az elektronikus nyilvántartásba" tehát ha jól értem akkor esélyem sincs elektronikus úton igényelni ugye? Kicsit elvagyok keseredve mert örültem volna ha emiatt nem kell mászkálnom.



2021. ápr. 14. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:

"A fenti azonosítási szolgáltatásokkal kapcsolatos kérdéseivel forduljon bizalommal a 1818-as hívószámon elérhető Kormányzati Ügyfélvonalhoz."

[link]

2021. ápr. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Írj egy e-mailt annak az anyakönyvi hivatalnak ahol házasodtál. Ott felrögzítik az országos rendszerbe és elektronikus lesz.


Utánna már ügyfélkapun is igényelheted.


Ugyanígy a születési is, ha azt is kéred.

2021. ápr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!