Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A furryk tőbsége milyen...

A furryk tőbsége milyen szexuális beálitságu?

Figyelt kérdés
Nem akarok bántani egy furry-t se csak infot gyűjtők mert keveset tudok a furry-kről.
2021. ápr. 15. 06:03
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom, mivel sosem mutatták őket, csak utaltak rájuk. Illetve úgy jelentek meg, ahogy Jack O'neill ezredes elképzelte őket. Az öt faj közül róluk tudunk a legkevesebbet.
2021. ápr. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hetero.
2021. ápr. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Most az egyesenek vagy a ketesnek higyek.
2021. ápr. 15. 07:28
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Higgy az 1-esnek.

1-es voltam.

2021. ápr. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oh akkor most két anonim van?
2021. ápr. 15. 07:44
 6/10 anonim válasza:
100%
Változó. Szerintem többségük biszex. (5 emberrel beszéltem, 1 meleg ffi, 2 heteró ffi 1 biszex nő és 1 biszex ffi)
2021. ápr. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A furryk általában fiatalok, és a fiatalok közül rengetegen vallják magukat biszexuálisnak.
2021. ápr. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kősz sok választ.
2021. ápr. 16. 11:06
 9/10 anonim válasza:

Én kb. 2006 óta (azaz 16 éves korom óta) tekintem magamat furrynak. Azaz inkább "furry fandomnak", ugyanis én nem öltözöm be semmiféle jelmezbe és általában nem azonosítom magamat semmilyen állattal sem (amúgy hozzám legközelebb a farkas és a sárkány áll, én ettől függetlenül inkább csak szimpatizálok, nem tekintem magamat egyiknek sem).


A furry műfajt nehezen lehetne egyénileg definiálni. Egy "adott állattal való hasonulás-azonosulás" ill. "egy adott állat emberi tulajdonságokkal" való felruházását jelentheti.


Azaz milyen érzés az, amikor emberi tested van, de a tested fizikai jellemzői leginkább egy általad választott állatéval azonos.


Azaz itt a lényeg az antropomorf (azaz emberi - elsősorban fizikális) tulajdonságokkal felruházott állatok és az azok bőrébe történő "beleélés".

2021. ápr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

9-es vagyok

Ami a szexuális irányultságot illeti, azt lehet mondani hogy a furry fandom többsége többnyire biszex. Ugyanakkor nem állnak tőlük távol a különféle szexuális irányultságok - Pl. láb(elsősorban a mancs - Paw) fetisizmus, a szado-mazochizmus, a vorarephilia (az egészben való lenyelés), a szkatofília (azaz a vizeléssel, székeléssel, és egyéb piszkos, unhigiénikus dologgal kapcsolatos vonzalom) és még sorolhatnám.

Két weboldalt tudnék prepill említeni:

[link]

[link]

2021. ápr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!