Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Zalaegerszegről vélemény?

Zalaegerszegről vélemény?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 18. 21:24
 1/4 anonim válasza:

Hát nem nagyon pezseg ott az élet az biztos (mondjuk én egy nagyobb városból költöztem oda, de azt is kicsinek éreztem, de Zalaegerszeghez képest new yorki metropolisz...)

De aki szereti ezt a túlzott nyugalmat és nem vágyik sok mindenre annak jó lehet.

2021. ápr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mire vagy kíváncsi? Nyaralni nem jönnék ide, nem nagyon van miért. Igaz, ezen mostanában próbálnak változtatni.

Amúgy az eddigi tapasztalataim alapján az egyik legélhetőbb város a maga kategóriájában.

2021. ápr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jo
2021. ápr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gublug ***** válasza:
Engem is érdekelne ez a dolog. Munka miatt lehet költöznék az ország másik végéből. Milyen a közbiztonság? Milyen a bűnözés? Mennyire számít a bérekben, hogy Ausztria szomszéd? Budapesthez képest milyenek a bérek? Ki hogy érzi magát itt, szereti, nem szereti? stb.
2023. márc. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!