Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Olyan szokások, amik kifejezet...

Olyan szokások, amik kifejezetten a magyarokra jellemzőek?

Figyelt kérdés
Pozitív-negatív példák is lehetnek.

2021. ápr. 28. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
A folyamatos panaszkodás és elégedetlenkedés igazi hungarikum. :)
2021. ápr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
locsolkodás
2021. ápr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Senki a világon nem tud olyan bő szókinccsel és cifrán káromkodni, mint a magyarok :)
2021. máj. 3. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Május első vasárnapja anyák napja. Tegnap jöttem rá, hogy a németeknél egy héttel később van, nem tudom, hogy van ez a többi országban.
2021. máj. 3. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csoportos disznóvágás a nagycsaláddal, bár ez biztos szokás más szomszédos országban is.
2021. máj. 3. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Májusfa állítása május 1-jén.
2021. máj. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjellemzőbb, hogy a magyarok zöme iszonyúan túlbecsüli a saját képességeit:

(vagy az önbizalomhiányát kompenzálja okoskodással, passz)


ennyi mélysötét kötekedő időssel és buta beképzelt 30 feletti diplomás nővel még sehol sem találkoztam.

a másik a kifogáskeresés: legyen szó fogyásról vagy nyelvtanulásról, a többség hihetetlen kifogásáradattal tud előállni, ahelyett hogy megmozdulna.

2021. máj. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!