Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért várják egyesek annyira...

Agnarr kérdése:

Miért várják egyesek annyira a földönkívüliekkel való érintkezést?

Figyelt kérdés
A saját bolygónkon a saját fajunkkal szemben sem vagyunk képesek jóindulatot és toleranciát mutatni. Mégis milyen alapon lenne jó egyetlen idegen fajnak is, ha velünk találkozna? Arról nem is beszélve, hogy ha az emberek képtelenek másképp elképzelni őket, mint önmagunkat kis eltérésekkel, akkor az nem lehetőség, hanem alap lenne, hogy előbb-utóbb kiirtanának minket.

2021. jún. 18. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Senkit nem érdekel, hogy nekik jó lenne-e.

Ha sokkal fejlettebbek - márpedig nyilván, ha ők jönnek ide - akkor abban reménykedünk, hogy eljön a Kánaán, meg a havaj, meg a dizsi, és nem kell majd dolgozni, viszont élünk, mint Marci Hevesen.

Ami tényleg elég valószínű, ha jóindulatúak, és okosak is, hogy hogyan fejlesszenek fel úgy minket, hogy közben ne verjük szét az egész Naprendszert.

Ha értelmes lények (nyilván), akkor nem engednek oda a saját területükre, csak szigorú felügyelet alatt.

2021. jún. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik ismerősöm mondta, hogy nagyon várja, mert ha megtörténik, akkor ő lesz az első, aki a keresztény egyház "képébe" röhögne, azzal a mondattal, hogy "ennyit a mesekönyvetekről". Én speciel csak azért várnám, mert érdekelt mindig is Világűr, jó lenne tudni, hogy máshol is van élet, tehát a kíváncsiság miatt.
2021. jún. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha a keresztény egyház Bibliáját szó szerint kellene értelmezni, akkor a dolog már ott megbukott volna, hogy a világunk nem csak a Földből áll, ami felett van az ég, hanem a Föld csak egy parányi része a világmindenségnek. Ehhez nem kellenek űrlények. De szerintem nem szó szerint kell értelmezni. Én csak furcsállom, hogy az emberek ennyire barátkozni akarnak egy másik értelmes lénnyel a galaxis túl feléből, amikor képesek a szomszéd ország intelligens lényeit is tűzzel-vassal irtani a legostobább ürügyekkel is. Azt nagyon bírnám, ha valami főhülye ezek után képes lenne eléjük állni azzal, hogy "az emberi faj nevében békével köszöntelek titeket! Ne aggódjatok, nem azért rejtünk el titeket, hogy előbb boncolhassunk fel, mint Észak-Korea."
2021. jún. 18. 23:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Az emberek életében nagyon fontos a remény, a jóra várás. Ez sokaknak, sőt mindenkinek alapvető változást jelentene és sokaknak jó irányban. Ezért van a várakozás, ahogy sokan várják azt, hogy új munkahelyük legyen, nyaralni mehessenek stb.


A biblia mesekönyv, függetlenül az idegenektől. Én scifinek hívom, de a várakozás annak is a lényege.

2021. jún. 19. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kíváncsiságból.
2021. jún. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Izgalomból
2021. jún. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert az a mostani rendszer végét jelenteni. Eltűnne a korrupció, önzés. Végre leesne a spirituális karantén a bolygóról, megismerhetnénk az univerzális kultúrát.
2021. júl. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!