Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Regisztráltam Tinderre,és...

Regisztráltam Tinderre,és ellenőrző kódot küldött a telefonomra, ahol azt írta: adatforgalmi díjak merülhetnek fel.Ilyenkor utána is vonogat le pénzt a telefonomról???

Figyelt kérdés
Nem akarok semmiféle szolgáltatást vásárolni Tinderen, és nem is Facebookkal jelentkeztem be,hanem Google fiókkal. Merülhet fel bármilyen költség a továbbiakban?
2021. jún. 20. 12:18
 1/5 anonim válasza:
Nem csak ha aktiválsz valamilyen szolgáltatást (Tinder Gold, Tinder+)
2021. jún. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Még annyit,hogy számítógépen próbáltam regisztrálni, addig jutat el,hogy töltsek fel képeket, adjam meg a születési dátumomat, a nevemet, és ha ezt megcsinálom, visszadob a Tinder kezdő oldalára. Most akkor ilyenkor regisztrált már, vagy sem?
2021. jún. 20. 12:33
 3/5 A kérdező kommentje:
juttat*
2021. jún. 20. 12:33
 4/5 anonim válasza:
Nem tudom én a telefonos applikációt használtam
2021. jún. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2021. jún. 20. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!