Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha az LMBTQ az elfogadásról...

Ha az LMBTQ az elfogadásról szól, akkor azt miért nem fogadják el ha rasszista vagyok és utálom őket?

Figyelt kérdés
2021. júl. 15. 18:43
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
43%
Az elfogadás annyit jelent, hogy elfogadják ha ugyanazt gondolod mint ők. Ha máshogy vélekedést akkor megszűnik az elfogadás.
2021. júl. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
25%
Szia az előtt írok mielőtt jönnek a szivárvány érvek. Soha nem volt a fiatalság eszméje az LMBTQ. Én iskolába járok tudod milyen emberek vallják magukénak ezt az eszmét. Olyan emberek csoportja akik jó tulajdonságaik nem elegendőek arra hogy kitűnjenek a tömegből.
2021. júl. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
63%
A jelek szerint a szavak jelentésével sem vagy tisztában. Különben nem kevernéd az LMBTQ_ és a rasszizmust. De utálni a legkönnyebb, ahhoz kell a legkevesebb ész. Jó utálkozást!
2021. júl. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
65%

#1

"aki ellenáll, megtorolják"

Egy konkrét esetet mondjál már, amikor LMBTQ+ emberek, szervezetek bármit megtoroltak volna!


"Meg akarják rontani a gyerekeinket"

Összekevered őket a keresztény papokkal.

2021. júl. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
26%
# Megjöttek a szivárvány érvek, keresem meg az érveket a személyeskedés tengerében? Az értékrend nélküli élethez kell a legkevesebb ész. Jó utálkozást BOMMER.
2021. júl. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
20%

#6

"keressem" - ha már.

De volt ott érv, csak nem érted. Mindegy, szerinted ha az LMBTQ+ - embereket utálod, az rasszizmus. De biztos te vagy az okosabb.

2021. júl. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
62%
Honnan jön az a ferde észjárású agyrém, hogy ha valaki toleranciát hirdet, akkor neki minden őt érő támadást, agressziót, provokációt, kirekesztést szó nélkül kéne tolerálnia?
2021. júl. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Nem kevertem az LMBTQLGFULLHD-t és a rasszizmust.
2021. júl. 15. 22:04
 9/41 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező, ugye milyen rossz, amikor nem fogadnak el?

Egyébként szerintem olvasd el A döntés c. könyvet, lehet segít ezeken az indulatokon.


Egyébként az emberek egy része pont ugyanazért nem fogad el, amiért te sem őket. Egyrészt undorodhatnak tőled, mert undorítónak tartják a rasszizmust, másrészt félhetnek is tőled, mert ismerik a történelmet annyira, hogy tudják hova fajulhat a rasszizmus.

Alapvetően nem hiszem, hogy egy mérsékelt rasszizmussal vagy homofóbiával bármi baj lenne, ameddig az nem válik egy másik ember kárára. Nem kell szeretni a másikat, de az élni és élni hagyni elvet minimum tartsuk be. Ez persze mindenkire érvényes. A szélsőségek egyik csoportnál sem jó út. Megölik az elmét, nem lesznek saját gondolataink és más mozgat minket bábként.


Ez az utolsó hozzászólásod is már egy ilyen fertőzött gondolat. A neten mémként terjedő lmbtq+ paródia, nem a saját szellemi terméked. És lassan teljesen droid leszel, aki azt fújja, amit a hozzá hasonló droid emberek fújnak.

Persze ez igaz arra is, ami az lmbtq+ szélsőség mögött van, ezt elismerem, mielőtt belekötne valaki. Ilyen másik fertőző mém, hogy a kereszténység rossz.

És miközben valaki a gyűlölt oldal propagandájától tart, nem veszi észre, hogy egy másik oldal propagandájának az áldozatává/eszközévé válik. Ezzel lesz egy önálló gondolatoktól mentes lény és csak az alapvető ösztönök maradnak, harag, agresszió. Szerintem.

2021. júl. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

"Kérdező, ugye milyen rossz, amikor nem fogadnak el?"

Nem, engem nem érdekel ha a melegek nem fogadnak el, utálom őket.


"Nem a saját szellemi terméked

"És lassan teljesen droid leszel, aki azt fújja, amit a hozzá hasonló droid emberek fújnak."


Akkor a sok felvonuló meleg is mind droid?

2021. júl. 16. 15:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!