Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Akik hosszabb ideig kórházban...

Akik hosszabb ideig kórházban vannak, ott mi a betegek jellemző beszédtémája (a betegségen, betegség tünetein kívül)?

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Politika. Magánélet.

Amikor látogatóba voltam 1 családtagnál. a hátam mögött magánéleti eszmefuttatás ment :)

2010. aug. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én legutóbb nem beszélgettem senkivel, kölcsönös únszimpátia volt jellemző. Gyomor-hasnyálmirigy betegek, és egymást biztatták, hogy titokban egye a kolbászos kenyeret - kajákról társalogtak, nagyon jó kedvük volt, amikor meg a másik kenyéren-vízen is kibírná, ha meggyógyulhatna... Szóval nem dobtak fel. Rém buták voltak, és ilyenekkel kínlódnak az orvosok! Hogy egy rohadt kolbászos kenyér fontosabb neki, mint az egészsége :S

Korábban amikor voltam, szimpatikusak voltak a szobatársak, hosszasan összezárva gyakorlatilag bármi feljöhet témának. Leginkább család, ki hogy él, gyerekek, állatok :) stb.

2010. aug. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem a vakbélműtét miatti "nyaralásom" alatt volt egy nagyon édes néni szobatársam. mesélt nekem a régi időkről, hogyan ismerte meg a férjét, adott nekem pasizási tanácsokat. :)

ahhoz képest, h iszonyatosan fájt mindenem, nagyon jó élmény marad az az 1 hét :D

2010. aug. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!