Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Zsidó lányokról mi a véleménye...

Zsidó lányokról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2021. aug. 21. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi. Nem utálom vagy imádom őket azért, mert zsidók. Számomra ők is ugyanolyan emberek. Az igaz, hogy érdekel a vallásuk, de én nem vagyok zsidó, szóval nekem ez csak érdekesség (keresztény vagyok). Az biztos, hogy nem lennék bunkó zsidó lányokkal ha találkoznék velük, igyekeznék normális lenni, intelligens, aztán vagy kifejezetten jóban lennék velük, vagy ha nem, akkor is kulturált maradnék és nem lenne bennem rosszindulat.
2021. aug. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát egyszer igazán csinálhatna nekem egy zsidó lány olyan sütit, aminek most nem jut eszembe a neve, de állítólag nagyon finom. Megvan! Flondi vagy flodni.

Előre is köszönöm! Majd azután mondok véleményt.

Amúgy semmi bajom nincs velük, ugyanis nem ismerem fel, hogy ki a zsidó.

2021. aug. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Míg nem ismerünk valakit, nem mondunk véleményt, egyébként cigány vagyok és a kulturált fajtából. 😊
2021. aug. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Abbela Danger is zsidó. Gyönyörű nő.
2021. aug. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 Tudom, hogy intelligens ember nem viccel névvel, a többinek meg tilos, de elég kellemetlen családi neve van. A többi valóban stimmel.
2021. aug. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5

Mi a családi neve? Mi a teljes neve? Én úgy tudom, hogy az Abella Danger csak a művészneve.

2021. aug. 25. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#6 A művésznévre utaltam.
2021. aug. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!