Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék ennek a témának...

Hogyan tudnék ennek a témának utánajárni? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Lehet, hogy rossz kategóriába tettem, de érdekel az arab és török kultúra (tudom, sok hasonlóság, de nem azonosak) azon belül is a házasság, tini kapcsolatok, nemi élet része, mivel ez igencsak eltér (gondolom) az átlagtól. Hogyan tudnék erről meg többet? Vannak török és arab barátaim, de ezt kissé kínosnak tartom megkérdezni tőlük. Szerintetek igazam van ebben?

2021. aug. 28. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kínos megkérdezni, elég nyitottak a témával kapcsolatban, szívesen mesélnek a kultúrájukról. Úgysem fogsz sehonnan pontosabb információt kapni, mint első kézből. 😄
2021. aug. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szerintem elég szoros barátság kell ehhez :DD főleg a szexualitás részhez


Pl. egy kisvárosi, vallásos török barátnak a barátnője egy isztambuli, nyugatiasan viselkedő lány, érdekes lehet, hogy oldják meg a kultúrális különbségeket.

2021. aug. 29. 14:35
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Valószínűleg úgy, hogy lesz*rják. Az itt élő muszlimok többsége nem tartja be ezeket a szigorú korlátozásokat (pl. házasság előtti szex).
2021. aug. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ez igaz, bár nem Magyarországon élnek.


szóval nem lenne gáz erről kérdeznem külföldi barátokat?

2021. aug. 29. 16:38
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, ez szimpla érdeklődés.
2021. aug. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha elsőkézből nem is, másodkézből már hallottam sztorit. Az egyik uncsitesóm (mi keresztények vagyunk) Manchesternek éppen az iszlám negyedének egy hostelében lakik, van több muszlim lakótársa. Az egyikük magától megmondta, hogy ő nemcsak nem iszik (alkoholt), de nem is dohányzik és *nem nyúl megához* xD na ez a faszikám éppenséggel magától osztott meg magáról ilyen szerintünk érzékeny és magánügyi információt, pont erről kérdezni se kellett őt (csak arról kérdezte őt az uncsitesóm a többi hozzá hasonlóval együtt, hogy mennyire élnek a vallásuk tanítása szerint)
2021. dec. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
(*magához, ja és férfi xD)
2021. dec. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, érdekes tapasztalat! Majd így kérdezem a barátaimat.
2021. dec. 4. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!