Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy kérjek tőle bocsánatot?...

Hogy kérjek tőle bocsánatot? Vagy mit mondjak neki? Tudom, nehéz lesz .

Figyelt kérdés

Össze vesztem az egyik barátnőmmel, de már 7 hónapja..

Igazából, egy fiú miatt történt az egész.. Össze jöttem a palijával, pedig még szerette a csaj a palit (és én ezt tudtam) .. Nagyon nagyon durván össze kaptunk. Durva dolgokat vágott hozzám, bár meg is értem!!

De szeretnék valahogy bocsánatot kérni tőle :/ .. Tudom, hogy kb 10% esély van arra, hogy megbocsásson :S .. Mert NAGYON meg utált, de tényleg nagyon. A többi barátnőjével együtt. Állítólag még meg is akar(t) "tépni".

De amikor a palival együtt voltam, eléggé lelkisismeretfurdalásom volt! De komolyan!.. Nem is voltunk sokáig együtt, mert nem volt így jó nekem...

Hogy kérjek tőle bocsánatot? (levélbe szeretnék) Mit írjak neki? Hogy kezdjek hozzá? Vagy felesleges?


Köszönöm a válaszokat előrre is!


2010. aug. 30. 14:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én személyesen kezdenék hozzá.Nekem a levél olyan személytelen.
2010. aug. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%
Ne írj neki. Nekem se kéne többet egy ilyen bnő....
2010. aug. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:

Igen,elég nehéz lehet,de személyesen lenne a legjobb megbeszélni,bocsánatot kérni.

De én szerintem úgy csinálnám,hogy nem keresnék kibúvókat,hogy ezért meg azért... Maximum annyit mondanék,hogy komolyan nagyon sajnálom,meggondolatlanul cselekedtem,de nem szeretném,hogy a barátságunk végleg tönkre menjen,és hogy tanultam a hibámból.

2010. aug. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
szerintme is személyesen.max. irsz egy levelet papiron és személyesen át adod neki. azzal hogy elhiszed hogy nem akar vleed beszélni de kéred olvasa el. ird le hogy mennyire sajnálod és hogy emgérted ird le amiket ide irtál. ird el hgy mennyire hiányzik(pl: a hülyéskedés amit régen csináltatok stb..) és hogy szeretnéd ha ujból barátok lennétek. mert mindnekinek jár egy esély.sok szerencsét :)
2010. aug. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Ha kérsz bocsánatot azt ne levélbe tedd, ez az első és legfontosabb...

Amúgy meg jogosan haragszik a barátnőd és gondolom már 1oox megbántad!

Ha már nincsenek együtt és még fiatalok vagytok (gondolom tinik) nagy valószínűséggel megbocsájt idővel. Ha komolyabb volt a kapcsolat köztük akkor meg nem tudom:-S


Állj szembe vele, mondd el neki, hogy megbántad és visszacsinálnád, ha tudnád...légy őszinte és ne levélben hanem élőben!



(egyszer voltam hasonlóan, igaz nem jártak, csak tudom, a barátnőm is szerette azt a bizonyos valakit. Aki jelenleg és immár 3 éve a párom. fél évbe telt mire elfogadta, hogy egy pár vagyunk, igaz nálunk komoly kapcsolat lett belőle, immár eljegyzést tervezünk. Ő meg azóta talált magának valaki mást, hiszen csak fellángolás volt részéről)


Sok szerencsét és többet ne csinálj ilyent!

2010. aug. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

A láynak ő volt az első komolyabb kapcsolata :S .. És szakításuk után kb. csak 1 év múlva tudta elfelejteni a fiút!

Egyébként tényleg nagyon megbántam!

2010. aug. 30. 15:08
 7/20 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló történt,csak én voltam a megcsalt lány...

Hozzám is odajött bocsánatot kérni a barátnőm,meg is bocsájtottam neki.De nem tartjuk a kapcsolatot.Megbízni már nem tudok benne és van egy véleményem róla...

2010. aug. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerinm nem sok esély van a békülésre:S Vagyis én tuti h soha nem bocsajtanek meg ha vmelyik bnom ezt tenné velem, tegyen ő bármit is..
2010. aug. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Viszont személyesen sokkal nehezebb. Egyébként a másik oldalról is, mert neki azonnal kell reagálnia, ha pedig levelet kap, van ideje átgondolni. Személyesen lehet, hogy szóba se áll veled, a levelet meg márcsak kíváncsiságból is úgyis elolvassa.

Nem kell bő lére ereszteni, csak egy-két mondat, hogy bocsánatot szeretnél tőle kérni, mert nagyon hülyén viselkedtél, százszor megbántad, azóta is furdal a lelkiismeret, hogy ezt barátnőként nem lett volna szabad. Kéred, hogy ha még tud, bocsásson meg neked.

Nem biztos, hogy megbocsát, az attól függ, hogy ő az eset előtt mennyire ragaszkodott hozzád, mennyire hiányzik neki is a barátságod, de még ha nem is bocsát meg, te megtetted, amit ebben a helyzetben egyáltalán tehetsz, és legalább a te lelkiismereted megkönnyebbül. És az is fontos.

2010. aug. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
gusztustalan dolgot műveltél! tőlem aztán kérhetnél személyesen is meg levélbe is bocsánatot sz@rnék a fejedre.. de a pasiéra is.. ha van egy icipici esze még meg is tép téged :D
2010. aug. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!