Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki, hogy van a disznóvágással?

Ki, hogy van a disznóvágással?

Figyelt kérdés
2021. szept. 15. 11:41
A kérdező szavazást indított:
Minden évben csak a disznóvágásokért élek.
Szeretem
Semleges, elvagyok.
Pfújjjj
Mocskos mód utàlom.
36 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Magával a disznóvágással semmi, de az após olyan mocskosul berúg minden alkalommal, hogy inkább már nem is megyek. Rémálom a fószer részegen.
2021. szept. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
És már az elején berúg?
2021. szept. 15. 12:40
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetöen városi vagyok, de sok kötödéssel rokonok álltal a vidékhez, sose szerettem. Volt hogy nekem is fognom keletett a lábát és kb méterre meg vágták el a nyakát, no az a pár percnyi halálhörgés se volt kora reggel egy jó napinditó.. Csinálni kelett mert nem akartam hogy azt feltételezzék hogy valami életképtelen városi vagyok, meg hát nyílván segíteni ment az ember..Disznótól függöen szinte egész napos meló a hidegbe.. De legalább a tepertő, meg a hurka utólag finom ( :
2021. szept. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Már az érkezésünk előtt elkezdi. A böllér is leküld 1-2 felest, majd a munka után kocsiba ül és megy a következő helyre. Após kötekedős-magyarázós részeg, közben nem csinál semmit csak leszívja az agyad, majd kidől 2 órára, utána felébred és iszik tovább. Szerencsére akkor már ritkán vagyunk ott, de már 2 éve nem voltam. Tiszta hülye az öreg. Párom mindig megy, nem tud nemet mondani a szüleinek.
2021. szept. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Ezt nem csodálom, hogy nem szereted akkor.

Én sem vagyok annyira oda a disznóvágásért, nálunk egyszer a fizetett böllér úgy berúgott, hogy nekünk kellett befejezni délután.


Azóta nincs ilyen játék.

2021. szept. 15. 12:49
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Az esemény nem hoz lázba, az eredmény inkább.

Kóstolót bármikor elfogadok. (Ma kaptam egy szép nagy tábla füstölt szalonnát )

2021. szept. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Tök jó, hogy így értékeled a hàzi dolgokat.
2021. szept. 15. 13:18
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
Gyűlölöm.
2021. szept. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
8 volt esetleg valami rossz tapasztalatod?
2021. szept. 15. 13:24
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha kellett elmentem, fogtam is, de nem nagyon szerettem. Már évek óta egyen se voltam, alig-alig tart már valaki disznót, igen-igen el kellene gondolkodnom, ha mondani akarnék valakit.
2021. szept. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!