Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » SOS, németesek, hol tudom...

SOS, németesek, hol tudom megnézni a hivatalos koronavírus statisztikát Németországban?

Figyelt kérdés

Van olyan lista, esetleg nem csak országszinten, ahol láthatom , úgy mint az ittenin pl. X éves férfi/nő, egyéb adatok (ez nálunk az alapbetegség)?


Azért kérdezem, mert neten csevegek jóideje valakivel, de eltűnt pár hete, közösségi oldalon sem oszt meg semmit és az utolsó infóm az, hogy elkapta, több családtagja kórházba is került. Üzeneteit nem olvassa, FBn pedig nem nyilvánosak az ismerősei, senkit sem tudok utól érni. Aggódom érte :(



2021. szept. 29. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez a német hivatalos oldal, a kékkel írt szövegre klikkentve le tudod hozni vagy megnézni.


De azt nem hiszem, hogy ennyiböl meg tudnád, hogy az ismerösöddel mi lehet, ehhez Németország egyszerüen túl nagy. Meg itt sokkal komolyabbak az adatvédelmi szabályok.


Az adott településre rákeresve esetleg tudsz valamit találni arró, hogy ott milyen a covid-helyzet, de többet nem igazán.

2021. szept. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönom
2021. szept. 29. 16:20
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szivesen.

Megkérdezhetem, merre él az ismerösöd? Esetleg rá tudok keresni arra a területre is.

2021. szept. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Miltenberg, Würzburg környékén.

48 éves férfi.

2021. szept. 29. 18:48
 5/10 anonim ***** válasza:

Arrafelé aránylag alacsony a fertözöttség, aug 25 és szept 23 közt három haláleset van regisztrálva a Lnadkreisban, de semmi közelebbit nem lehet tudni, sem nemet, sem kort nem írnak sehol.

Sajnálom, hogy nem tudok közelebbit mondani, esetleg fel tudod hívni öket.

Itt van a hivatalos oldal:

"Das Servicetelefon Corona des Landratsamtes beantwortet alle Fragen im Zusammenhang mit dem Coronavirus – auch zur Anmeldung für die PCR- oder Schnelltests – unter der Nummer 09371 501-716 zu folgenden Öffnungszeiten: montags bis freitags von 8 bis 16 Uhr."

2021. szept. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítségedet!
2021. szept. 29. 22:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Esetleg név? 100 km-es körzeten belül élek! Szívesen utána kérdezek ismerősök között, illetve vannak itt magyar csoportok is! Ha gondolod szívesen segítek.
2021. szept. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, tegnap már én írtam a FB profiljára, az idővonalára és jelentkezett egy családtagja, kórházban van, de hamarosan kijöhet.


Köszönöm az eddigi segítséget.

2021. szept. 30. 16:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy sikerült megtalálni, és hogy jobban van! További jobbulást kívánok neki, meg neked is minden jót!
2021. szept. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Neked is a legjobbakat!
2021. szept. 30. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!