Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mondanátok olyan dokumentumfil...

Mondanátok olyan dokumentumfilmeket, melyek Magyarország egy-egy településének/térségének életét, helyzetét, lakosságát mutatják be?

Figyelt kérdés
Olyan dokumentumfilmeket keresek, melyek pl. egy falu lakosságának mindennapjairól szólnak (a fő téma lehet akár egy helyi hagyomány, akár valami helybéli különlegesség, de lehet mélyszegénység is). Köszönöm.

2021. okt. 19. 16:16
 1/4 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne.
2021. okt. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor már ketten várjuk a válaszokat! :)
2021. okt. 19. 22:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Magyarország madártávlatból.Ez a sorozat például pont egyáltalán nem szól a lakosságról de ha érdekel a téma érdemes megnézni. Én például olyan érdekességeket tudtam meg a saját környékemről amitől leesett az állam. De tele van mondàkkal és történetekkel ami számomra nagyon érdekes.


[link]

2021. okt. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3: Hmm, ez érdekesnek tűnik, köszönöm! Hétvégén meg fogom nézni.
2021. okt. 19. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!