Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki járt már Oroszországban?És...

Ki járt már Oroszországban?És hogy érezte magát?

Figyelt kérdés
2021. nov. 30. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Moszkva hideg de szép. Az orosz lányok is nagyon szépek. Bár mikor megszólalnak, picit megijed az ember elsőre :D
2021. nov. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%

Ott élek a nagyvárosok gyönyörűek amin a téli hangulat is dob az orosz lányok tényleg nagyon szépek az élet meg hát kettős én mind a kettőt megéltem 26 éves koromig a gopnik korszakot éltem ahol azt érzed hogy igen szabad vagy aztán pedig az átlagos normál életet de mind kettőben jók az emlékeim.


35F

2021. dec. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
Szentpétervárott jártam, az gyönyörű hely. De mivel turista voltam, nem túl hiteles, amit láttam. Az igazi Oroszország a nagyvárosokon kívül és Moszkvától keletre van.
2021. dec. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én még a Szovjetunióban voltam. Gyönyörű volt. Rigában figyelni kellett, hogy nyilvánvaló legyen, hogy rosszul beszélek oroszul, mert különben barátságtalanok voltak (Ez nem volt nehéz, mert tényleg rosszul beszéltem).

Moszkva, Leningrád (Szentpétervár) gyönyörű. Hazafelé megálltunk több nagyvárosban. Szinte mindenhol találkoztunk magyar nyelvet beszélő helyivel.

Rigában kubaiakkal laktunk együtt. Az kultúrsokk volt. Ők baseballt játszottak, Kuba éppen háborúzott valahol, csak azok tanulhattak külföldön, akik voltak a háborúban, tartottak előadást a Kubai forradalomról (Ebből a Montada laktanya ostroma és az maradt meg, hogy Castro hajón ment vissza Kubába, ahol csak nemi volt fekvőhelye).

A rovarirtás nem volt hatásos. A fapapucsos módszer volt a nyerő. (Csak egy-egy szobát rovarirtottak, a rovarok meg átmentek a többibe.)

Az emberek mindenhol barátságosak voltak (a lányok különösen).

2022. febr. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!