Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sopronba érdemes költözni?

Sopronba érdemes költözni?

Figyelt kérdés
Érdekelne aki a környéken lakik, hol érdemes házat venni? Illetve milyenek ott az emberek?
2021. dec. 1. 10:24
 1/4 anonim válasza:
80%

Ez nagyon személyfüggő.

Hol érdemes házat venni? Elsősorban a keretedtől és az igényeidtől függ.

Milyenek az emberek? Mint mindenhol máshol... ha nyitott vagy, társaságkedvelő, könnyen barátkozol a mostani lakóhelyeden is, akkor ott sem lesz probléma, ha visszahúzódó vagy és most sem az erősséged ez a téma, akkor itt sem lesz jobb.


Ugyanúgy Magyarország, nincsenek hatalmas eltérések más városokhoz képest. :)

2021. dec. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Itt laktam mindig is akik máshonnan jönnek azt mondják hogy feltűnően ridegek vagyunk nem segítünk nem barátkozunk (bár valaki azt mondja semmivel se rosszabb mint máshol) szóval paszolom azon kívül szeretem a várost nem olyan nagy mint Budapest de szinte mindent megtalálsz itt is drágának elég drága kb mint BP vagy még jobban
2021. dec. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
9%
Egy volt kedves ismerősöm szerint hideg, szeles, esős város.
2021. dec. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A szeles az stimmel, van is a mondás hogy "Sopronban vagy fúj a szél, vagy harangoznak." De az esős, hideg nem stimmel, csak akkor amikor mindenhol máshol is. :D

Az árak jellemzően magasabbak az osztrákok miatt. Iszonyú sok a fogorvos és a pékség :D

Szerintem öltözködésre, autókra, ilyesmikre jobban adnak.

2021. dec. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!